Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5903240697038
Wysyłka od: 7.99 PLN

Księga Objawienia jest księgą o największej dawce pocieszenia, nadziei i miłości. Gdy ją poznasz, zrozumiesz, że Bóg już dawno zatroszczył się o ciebie i nic Bogu nie wymknęło się spod kontroli.

Ludzie albo kochają tą księgę, albo ją nienawidzą. Też się jej boją lub nie rozumieją

Pełna symboli, fantazji. Reformatorzy nie bardzo wiedzieli co z nią zrobić. Nigdy nie nauczali na jej podstawie. Większość ludzi nie bardzo wie co z tą księgą zrobić.

Szatańskie opinie temat Księgi Objawienia

Szatan nienawidzi 2 części Biblii

Pierwsze 3 strony i ostatnie 3 strony Biblii. Pierwsza część opowiada o tym w jaki sposób szatan znalazł się na świecie i stał się jego królem. A ostatnia część pokazuje jak zostanie z niego wyrzucony. Nic dziwnego, że nie chce, abyście o tym wiedzieli. Dlatego wmawia nam, że pierwsze 3 strony księgi Mojżeszowej to nie jest prawdziwa historia, a ostatnie 3 strony to wielka tajemnica, której nikt nie jest w stanie pojąć. Nie jest też zachwycony tym, że słuchasz tego wykładu.

Spośród 66 ksiąg w Biblii, księga Objawienia jest jedyną księgą, do której Bóg przywiązał Błogosławieństwo i przekleństwo.

Błogosławieństwo jest już na początku "Błogosławiony który słucha słów tej księgi", więc jeśli ją czytacie, słuchacie i zachowujecie, jesteście szczególnie błogosławieni, zwłaszcza, gdy czytacie ją na głos.

Bóg też obłożył przekleństwo do tej księgi. Związane jest ze zmianą czegokolwiek w tej księdze. "Ktokolwiek doda do tej księgi."

Wielu chrześcijan postrzega Księgę Objawienia jak łamigłówkę owiniętą w tajemnicę. A na myśl o czytaniu dostają dreszczy. Davidowi w 17 godzin omawiając werset po wersecie, udało się wykazać, że ta księga jest duchowym klejnotem, który można zastosować już tu i teraz. Dla wierzących jest Księgą nadziei i zapowiedzią zwycięstwa Jezusa nad szatanem.

Azymut

 • Autor: 

  David Pawson

 • Ilość stron: 

  192x138 mm

 • ISBN: 

  5903240697038

 • Oprawa: 

  pudełko

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy