Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788382722154
Wysyłka od: 7.99 PLN

Terapia mitochondrialna - sięgnij po nią, gdy zawodzi medycyna konwencjonalna

Rozczarowała Cię medycyna klasyczna? Usłyszałeś niepomyślną diagnozę i boisz się o swoje zdrowie? Żyjesz w przekonaniu, że cukrzycy czy chorób układu krążenia nie da się wyleczyć? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, powinieneś zainteresować się terapią mitochondrialną. Dzięki tej książce dowiesz się, jak terapia mitochondrialna może Cię wesprzeć w leczeniu chorób przewlekłych i innych powszechnych schorzeń. Nauczysz się stosować dietę mitochondrialną i poznasz zasady zdrowego odżywiania, które wesprą działanie Twoich mitochondriów. Jeśli dodasz do tego aktywność fizyczną, zmniejszysz poziomu stresu i sięgniesz po mikroskładniki odżywcze, Twój powrót do zdrowia stanie się jeszcze szybszy i łatwiejszy.

W leczeniu jakich chorób pomaga terapia mitochondrialna

Mitochondria są niewielkimi cząstkami, obecnymi w każdej komórce. Może być ich od kilkuset do nawet tysiąca. Mało kto wie, że mitochondria odpowiadają za produkcję energii w naszych komórkach. Terapia mitochondrialna upatruje przyczyn wielu poważnych schorzeń w zaburzeniach funkcjonowania komórek i mitochondriów. Wpływ na to mają przede wszystkim niewłaściwe nawyki żywieniowe, "siedzący" tryb życia, stres oraz brak snu. Dr Bodo Kuklinski od wielu lat zajmuje się badaniami nad mitochondriami oraz ich znaczeniem dla ludzkiego zdrowia. Dzięki temu stworzył skuteczną terapię naturalną, która pomogła jego pacjentom w zmaganiach z wieloma pozornie nieuleczalnymi chorobami. W swojej książce znany lekarz przedstawia dowody na skuteczność terapii mitochondrialnej i diety mitochondrialnej w leczeniu takich problemów zdrowotnych i chorób, jak:

o ADHD, autyzm, zespół Aspergera,

o zaćma, jaskra,

o cukrzyca typu 2,

o otyłość, nadwaga,

o depresja,

o nowotwory,

o fibromialgia,

o migrena,

o choroby układu krążenia,

o bóle menstruacyjne, menopauza,

o pieprzyki, łuszczyca,

o wysokie ciśnienie,

o podwyższony poziom cholesterolu,

o przewlekłe zapalenie dróg oddechowych,

o demencja, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona,

o stwardnienie zanikowe boczne (ALS),

o niewydolność nerek, nawracające zapalenia pęcherza moczowego,

o bezdech,

o zespół jelita drażliwego, nietolerancja glutenu, laktozy.

Odpowiednia dieta mitochondrialna - podstawa terapii naturalnej

W książce znajdziesz wskazówki, jak dzięki terapii mitochondrialnej pokonać powszechne choroby (m.in. cukrzycę oraz choroby układu krążenia) i poprawić stan zdrowia. Fundamentem Twojego uzdrowienia będą: odpowiednia dieta, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, walka ze stresem i regenerujący sen. W efekcie skorzystasz z terapii naturalnej, która jest prosta i bezpieczna, a co najważniejsze - skuteczna. Autor szczegółowo opisuje m.in. wpływ zdrowego odżywiania i kontrolowanych głodówek na leczenie chorób przewlekłych. Poza tym wymienia kluczowe składniki odżywcze i wyjaśnia ich wpływ na mitochondria. Okazuje się, że przyjmowanie w odpowiednich dawkach niektórych witamin, biotyny, kwasu foliowego, kwasów tłuszczowych omega-3, a przede wszystkim koenzymu Q10 pomaga w pozbyciu się objawów wielu chorób. Przy tym Autor uznaje dietę paleo za szczególnie ważną dla zdrowego odżywiania. Dodaje do tego listę różnych ćwiczeń ruchowych, gdyż aktywność fizyczna sprzyja regeneracji mitochondriów. Jeśli zatem leczenie chorób przewlekłych i innych poważnych dolegliwości zdrowotnych metodami konwencjonalnymi nie przyniosło pożądanych efektów, sięgnij po terapię mitochondrialną.

Azymut

 • Autor: 

  Anja Schemionek, Bodo Kuklinski

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  252

 • ISBN: 

  9788382722154

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy