Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788382650686
Wysyłka od: 7.99 PLN

Jane Goodall, najsłynniejsza na świecie żyjąca przyrodniczka, w niezwykle ciekawej i aktualnej publikacji na temat kondycji naszej planety.

Kiedy patrzymy na nagłówki gazet - pogłębiający się kryzys klimatyczny, globalna pandemia, utrata różnorodności biologicznej, polityczne zawirowania - trudno o optymistyczne nastawienie. A mimo to jeszcze nigdy nadzieja nie była nam tak bardzo potrzebna.

W tej niezwykle ważnej książce Jane Goodall oraz Douglas Abrams, współautor międzynarodowego bestsellera Wielka księga radości, prowadzą intymny i skłaniający do rozważań dialog na temat jednego z najbardziej pożądanych i najmniej poznanych aspektów ludzkiej natury - NADZIEI. W Księdze nadziei Jane skupia się na "czterech powodach do nadziei": wspaniałym intelekcie, wytrzymałości natury, mocy młodych ludzi oraz niezłomnym duchu ludzkim. Pokazuje, że pomimo wielu problemów, z jakimi zmaga się ludzkość, nadal możemy marzyć i stworzyć lepszy świat. Ta nadzieja szczególnie dziś jest nam bardzo potrzebna.

Kobieta, która wywróciła świat zoologii do góry nogami"

sir David Attenborough

"Jedna z najbardziej wpływowych i najważniejszych liderek na świecie. Jane na co dzień szerzy optymizm i świadomość, że trzeba chronić prawo do życia wszystkich stworzeń, dawać nadzieję przyszłym pokoleniom i zabierać głos w sprawie największego ekologicznego zagrożenia - zmian klimatycznych"

Leonardo DiCaprio

"Prawdziwa bohaterka"

Greta Thunberg

Azymut

 • Autor: 

  Jane Goodall, Douglas Abrams

 • Format: 

  205x135 mm

 • Ilość stron: 

  288

 • ISBN: 

  9788382650686

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy