Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788380327665
Wysyłka od: 7.99 PLN
Szwedzka sztuka kochaniaodważnie, bez masek i moralizowania.
WSzwedzkiej sztuce kochania wysłuchacie głosów i historii ludzi znanych i opiniotwórczych, którzy opowiedzą o tym, o czym nigdy wcześniej publicznie nie mówili, oraz ludzi zupełnie nieznanych, ale fascynujących i świadomych swoich wyborów. Przeczytacie o wszelkich rodzajach związków, o monogamii i poliamorii, o tantrze, o związkach tęczowych i queerowych rodzinach, będzie o wierności i zdradzie, o związkach otwartych i skrajnej wolności seksualnej, a także o miłości po miłości. Spotkacie ludzi pięknych, mądrych i wolnych. Dowiecie się, jak ma się do rzeczywistości słynny mit o szwedzkim grzechu.
Jeden z bohaterów Marcus zabiera autorkę na miejsce spotkań homoseksualistów położone tuż obok popularnej plaży. Tajemny świat jest dyskretny i unikający konfrontacji. Jeśli jakaś heteroseksualna para nieświadoma niczego przeniesie się z kocem zbyt wysoko w las, w rejon gejów, ci ostatni przesuną się jeszcze wyżej. Przypomina to trochę taniec. I jest to taniec łagodny, pełen wzajemnej ostrożności nie znających się dobrze partnerów pisze autorka.
Katarzyna Tubylewicz uświadamia, że za rzadko toczy się w Polsce poważna i otwarta dyskusja o uczuciach, o wzajemnych relacjach, pokazuje, jak jesteśmy spętani konserwatywną narracją. Udowadnia, że miłość i erotyka to jedne z najważniejszych życiowych doświadczeń.

Azymut

 • Autor: 

  Katarzyna Tubylewicz

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  264

 • ISBN: 

  9788380327665

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy