Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788328394827
Wysyłka od: 7.99 PLN
Z pomocą mam lekarek:
skompletuj wyprawkę malucha
spakuj torbę do szpitala
przygotuj pokój dziecięcy
opanuj najważniejsze zasady pielęgnacji
zadbaj o zdrowie noworodka
Maluszek w drodze?
Przygotujcie się dobrze na wyjątkowe przeżycie
Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to niezwykłe wydarzenie, zwłaszcza gdy mowa o pierwszym dziecku. Radość, ale też obawa, ekscytacja, chociaż i niepewność, szczęście, jednak odrobinę podszyte strachem życie przyszłych rodziców wypełnione jest całą paletą emocji. Nic dziwnego, nagle bowiem wszystko zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Nie dziwi też, że mama i tata chcą być do tego wydarzenia jak najlepiej przygotowani.
Tylko co to znaczy jak najlepiej? Internet jest pełen porad, niekoniecznie sprawdzonych, do niesienia pomocy chętni są też zazwyczaj krewni i znajomi, bombardujący przyszłych rodziców informacjami, które nierzadko się wykluczają. Z których rad warto skorzystać, bo sprzyjają zdrowiu i rozwojowi dziecka, które raczej nie pomogą, a których wystrzegać się jak ognia?
Z pomocą spieszy ta książka. Napisana przez lekarki i mamy, podpowiada, jak skompletować wyprawkę pod okiem pediatry, przygotować się do pierwszej kąpieli, wyposażyć pokój malucha, dobrać odpowiedni wózek wszystko w odniesieniu do oficjalnych badań towarzystw naukowych, ale też własnych doświadczeń rodzicielskich autorek. Ta książka to kompletny zbiór praktycznych, rzetelnych porad, pozwalających jak najlepiej przygotować się na przyjęcie nowego członka rodziny.

Azymut

 • Autor: 

  Aleksandra Multan Monika Działowska

 • Ilość stron: 

  328

 • ISBN: 

  9788328394827

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy