Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788367022361
Wysyłka od: 7.99 PLN
"Prosta sprawa" to powieść sensacyjna mistrza kryminału. Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie, ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel, który przyjechał do Jeleniej Góry, żeby spłacić dawno zaciągnięty dług.
Jej kontynuacja "Dług honorowy" opowiada o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę,. Policja szybko typuje podejrzanego mieszkającego niedaleko miejsca zbrodni właściciela łajby, Traszkę, znanego ze skłonności do agresji odludka. Są jednak osoby, które nie wierzą w jego winę.
Wilkołak, powieść wielokrotnie nagradzanego autora kryminałów, thrillerów i sensacji, to długo wyczekiwany powrót detektywa Dawida Wolskiego, którego losy znane są z tomów "Wampir" i "Zombie". Na cmentarzu, na pogrzebie swojego ojca mecenasa Wolskiego, który doprowadził do uwolnienia mordercy Igi, kobiety jego życia widzi ją z daleka i już wie, że przeszłość wróciła, a niemożliwe stało się możliwe. Dziewczyna jest dziesięć lat starsza, zmieniona, ale to Iga. Nikt mu nie wierzy, lecz on jest pewien Iga żyje. I z jakiegoś powodu znowu znika

Azymut

 • Autor: 

  Wojciech Chmielarz

 • Ilość stron: 

  215x135 mm

 • ISBN: 

  9788367022361

 • Oprawa: 

  etui kartonowe

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy