Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788382713084
Wysyłka od: 7.99 PLN
Zanim radziecki seryjny morderca Andriej Czikatiło został postawiony przed sądem w 1992 roku, zabił ponad 50 kobiet, dzieci i nastolatków, często wykorzystując seksualnie swoje ofiary i zostawiając ich ciała potwornie okaleczone.
Na podstawie własnych wywiadów i zapisów z przebiegu rozprawy Peter Conradi dziennikarz i redaktor londyńskiego Sunday Times opowiada, jak ojciec, mąż i dziadek, były nauczyciel, mordował przez 12 lat, tuż pod nosem milicji.
Conradi zagłębia się w życie jednego z najbardziej przerażających seryjnych morderców. Detektywi moskiewskiej milicji opowiadają o szaleńczym pościgu za potworem w ludzkiej skórze. Było to śledztwo z wieloma ślepymi zaułkami, zanim zakrojona na szeroką skalę tajna akcja umożliwiła ujęcie Czikatiły.
KRWAWY RZEŹNIK TO PRZYPRAWIAJĄCE O DRESZCZE WEJRZENIE W OBŁĄKANY UMYSŁ POTWORA. WYCZERPUJĄCY I SZOKUJĄCY ZAPIS PRAWDZIWYCH ZBRODNI JEDNEGO Z NAJNIEBEZPIECZNIEJSZYCH MORDERCÓW XX WIEKU ORAZ HISTORIA PRÓB JEGO UJĘCIA.
***
Jedna z najlepszych książek true crime, jakie czytałem! Nie mogłem się oderwać. Niezwykle interesująca! Doskonale przedstawione tło społeczno-historyczne ZSRR oraz szczegółowy portret seryjnego mordercy i jego zbrodni.
GOODREADS
***
Najstraszniejsza książka, jaką kiedykolwiek czytałam.
AMAZON

Azymut

 • Autor: 

  Peter Conradi

 • Ilość stron: 

  125x120 mm

 • ISBN: 

  9788382713084

 • Oprawa: 

  etui kartonowe

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy