Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788381439916
Wysyłka od: 7.99 PLN
Jeśli marzysz o tym, by na co dzień działać sprawniej i tym samym ułatwić sobie życie, to koniecznie zajrzyj do tej książki.
Każdy z nas ma takie obszary swojego życia, które sprawiają, że czujemy się zdezorganizowani, nieprzygotowani lub zestresowani. Od stworzenia spokojnej porannej rutyny po przygotowanie się na błogi sen i wszystko co pomiędzy istnieją proste i sprawdzone sposoby, by wykonać to łatwiej i skuteczniej.
Dzięki ponad stu pięćdziesięciu instrukcjom zawartym w tej książce opisanym w postaci zrozumiałych, łatwych do wykonania kroków stawisz czoło każdemu zadaniu z większą pewnością siebie, a pozytywne nastawienie będzie ci towarzyszyło przez cały dzień.
Każdy rozdział tej publikacji jest pełen szybszych, mądrzejszych i sprawniejszych sposobów załatwiania codziennych spraw. Nagroda: więcej czasu, mniej frustracji i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania.
Autorka zwróciła się do ekspertów, aby wyjaśnili krok po kroku, jak zrobić coś lepiej.Z książki dowiesz się między innymi, jak:
skutecznie pracować z domu,
utrzymać rośliny doniczkowe przy życiu,
najlepiej złożyć prześcieradło,
skomponować deskę serów,
uporządkować skrzynkę mailową,
uprasować koszulę
i wiele, wiele innych
Zaradnik życiowy to niezbędnik dla tych, którzy chcą się zorganizować, pracować wydajniej i skuteczniej się zrelaksować.

Azymut

 • Autor: 

  Erin Zammett Ruddy, Ryszard Oślizło

 • Format: 

  190x150 mm

 • Ilość stron: 

  304

 • ISBN: 

  9788381439916

 • Oprawa: 

  twarda

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy