Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788366949485
Wysyłka od: 8.57 PLN
Rysuję i zgaduję. Zabawy z liczeniem (47 lat) to pakiet pomysłowych ćwiczeń matematycznych dla przedszkolaków i młodszych uczniów, które zachęcają do myślenia, obserwowania świata i szukania kreatywnych rozwiązań zadań. W zestawie (książka + karty ścieralne) znajduje się ponad 100 zabaw przygotowanych przez nauczycielkę matematyki i pedagog Annę Grabek. Zadania kształtują pojęcia geometryczne, umiejętność liczenia, porównywania długości, szacowania wagi, określenia kierunków oraz kodowania i odczytywania informacji graficznych. Książka zawiera również wskazówki autorki, jak rozwijać zdolności matematyczne u dzieci w wieku 47 lat.
Trening myślenia i kreatywności
Porównaj truskawki i określ, która jest największa. Odkoduj zaszyfrowany kod do spiżarek wiewiórek. Pomóż łodziom dotrzeć na wyspy, łącząc działania i ich wyniki.
Zestaw Rysuję i zgaduję. Zabawy z liczeniem (47 lat) zawiera różnorodne zadania, dzięki którym przedszkolaki uczą się rozróżniać kształty cyfr i podstawowe figury geometryczne, liczyć do 10 i przeliczać elementy w zbiorach, stosować pojęcia mniej, więcej i tyle samo oraz odczytywać i kodować symbole graficzne. Proste polecenia i atrakcyjne graficznie zadania pozwalają nauczyć się rozwiązywania działań matematycznych w przyjemny sposób podczas zabawy, budując pozytywne skojarzenia dziecka z nauką matematyki.
W pakiecie jest ponad 100 wciągających zadań (książka + 30 dwustronnych kart ścieralnych) aktywizujących myślenie, uwagę, koncentrację oraz kreatywność. Dzięki flamastrowi suchościeralnemu łamigłówki można rozwiązywać wielokrotnie i testować swoje pomysły. W książce znajdują się zadania do kolorowania kredkami, dzięki czemu można śledzić postępy dziecka.
Rozwój
nauka liczenia, dodawanie i odejmowanie, koncentracja, motoryka mała
Autorki
Anna Grabek pedagog, nauczycielka matematyki.
Beata Żurawska rysowała od zawsze, a jej najlepszymi przyjaciółmi były kredki i farby. W 2011 roku ukończyła malarstwo i od tej pory zajmuje się ilustracją i projektowaniem graficznym, co tworzy zgrany duet. Nie może żyć bez gór i górskich wędrówek dłużej niż miesiąc, bo z natury czerpie inspiracje i ilustruje ze zdwojonym zapałem.
W serii również
Rysuję i zgaduję z mewą Ewą (34 lata)
Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem (45 lat)
Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem (45 lat)
Rysuję i zgaduję. Zabawy logiczne (47 lat)
Rysuję i zgaduję. Czytanie sylabowe (58 lat)
Rysuję i zgaduję. Koncentracja z detektywem Motywem (69 lat)

Azymut

 • Autor: 

  Anna Grabek, Beata Żurawska

 • Format: 

  215x145x40 mm

 • Ilość stron: 

  48

 • ISBN: 

  9788366949485

 • Oprawa: 

  zintegrowana

 • Rok wydania: 

  2022