Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788382661026
Wysyłka od: 8.57 PLN
Książka o kobiecej potędze pełna tajemnic czyhających w mroku i mocy czerpiącej z krwi i miłości.
Nieważne, jak ma na imię.
Wystarczy ci wiedzieć, że dzisiaj stanie się jedną z czterech świętych Przystani. Starsi naznaczą ją i założą jej na głowę czerwony kaptur. Razem ze swoimi siostrami przeciwstawi się złu, która żyje pod czarną górą złu, które zabiło już dziewięciu mieszkańców jej wioski.
Nie powie nikomu o białookich bestiach, które za nią podążają. Ani o pozbawionych twarzy szarych kobietach, wysokich jak domy. Ani o dziewczynach, które na jej oczach całowały się w zagajniku wiązów.
Dziś zostanie świętą Przystani. W końcu uwolni bliskich od matczynej hańby i uratuje swój lud przed zagładą. Nie boi się. A ty?
Ta przejmująca i niezwykle liryczna powieść autorki cenionego przez krytyków Sawkill Girls zaprasza czytelników na spacer ze swoją zdesperowaną bohaterką do świata pełnego sekretów i krwi do miejsc, w których prawda ukryta jest w kłamstwach, a niszczycielska moc wrze, czekając na kogoś wystarczająco odważnego, by z niej korzystać.
Idealna dla fanów Opowieści Podręcznej i Roku próby!

Azymut

  • Autor: 

    Claire Legrand, Michał Zacharzewski

  • Format: 

    215x145 mm

  • Ilość stron: 

    464

  • ISBN: 

    9788382661026

  • Oprawa: 

    broszurowa

  • Rok wydania: 

    2022