Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788328379503
Wysyłka od: 8.57 PLN
Zostawiła przeszłość za sobą... ale nie spodziewała się tego, co ją czeka
Przeprowadzki nie są łatwe. Zwłaszcza na inny kontynent, tym bardziej w ostatniej klasie liceum. Chyba że ktoś, tak jak Adele, nienawidzi swojej szkoły, w której jest ofiarą klasowego gangu. Wtedy zmiana otoczenia nie wydaje się złą perspektywą. Dziewczyna bez żalu żegna się z Wakefield, licząc, że w Nowym Jorku zacznie się nowy, lepszy etap jej życia.
I rzeczywiście, nowo poznani znajomi są przeciwieństwem szkolnych prześladowców z liceum w Wakefield. A niektórzy wydają się nawet bardzo interesujący... Czy to, że Alan Braun, gwiazdor szkolnej drużyny koszykarskiej, jest uderzająco podobny do przystojnego bohatera ulubionego serialu Adele to dobry znak, czy raczej zwiastun kłopotów? Trudno powiedzieć, bo chłopak jest równie arogancki, jak przystojny, ale na pewno między tymi dwojga nawiązuje się trudna do nazwania relacja.
Czy to niechęć, czy zupełnie inne uczucie? Przekonaj się - tak jak zrobiło to już 5 milionów osób w serwisie Wattpad!
- No nareszcie, moja kobieto.
Zagryzłam wargę, słysząc te słowa. Alan objął mnie szczelnie w pasie i zanim do siebie przytulił, odgarnął z twarzy kosmyk włosów uporczywie zasłaniający mi oczy. Tęskniłam za nim cholernie mocno, a zwłaszcza za tymi tęczówkami, które oczarowały mnie od samego początku. Delikatnie otarł nos o mój i w końcu doczekałam się upragnionego pocałunku powitalnego.

Azymut

 • Autor: 

  Maja Loks

 • Ilość stron: 

  368

 • ISBN: 

  9788328379503

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022