Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788324076635
Wysyłka od: 8.57 PLN
Lottie ma 11 lat i 9 miesięcy i jej życie oficjalnie się skończyło. Najlepsza przyjaciółka wyjechała, Instagram pokazuje tylko 13 obserwatorów, a Lottie właśnie odkryła, że nadal jest zbyt płaska, by nosić stanik z miseczką A! W dodatku rodzice próbują ją pocieszyć happy mealem! TOTALNY OBCIACH.
Czy trzeba dodawać, że co drugi dzień jest NAJGORSZYM DNIEM jej życia, a włosy nie układają się w czarujące fale? Wprawdzie mama uważa, że Lottie jest śliczna, ale co ona tam wie! Mówiłaby tak, nawet gdyby jej córka wyglądała jak ziemniak. A przecież większość ludzi nie chce przyjaźnić się z ziemniakami!
Na szczęście w życiu dziewczyny pojawia się SEKRETNY PAMIĘTNIK
PIERWSZY TOM SUPERŚMIESZNEJ, BESTSELLEROWEJ SERII, która w dniu premiery trafiła na pierwsze miejsce toplisty Amazona i do tej pory tylko w samej Anglii sprzedała się w ponad 50 tysiącach egzemplarzy!
Fragment książki:
Dzisiaj wyciągnięto mnie na miłe chwile z rodziną na plaży, ponieważ, jak się okazuje, szkoda marnować taki piękny dzień na siedzenie w domu.
Przecież siedzenie w pokoju i przeglądanie TikToka nie jest marnowaniem dnia!
Starzy ludzie chyba nie rozumieją dzisiejszych dzieciaków. Pamiętają swoją młodość bez telefonów, YouTube'a, kitkatów czy no cóż, właściwie bez wszystkich dobrych rzeczy. Uważają, że powinniśmy siedzieć na dworze, budować kryjówki i bujać się na sznurowych huśtawkach. Ale lata osiemdziesiąte już minęły. Dzieciaki lubią spędzać czas przy komputerze, jasne? Zrozumcie to wreszcie.
Nawet by mi to tak nie przeszkadzało, gdyby nie fakt, że mama i tata połowę życia spędzają na ignorowaniu mnie, skrolowaniu Facebooka i udostępnianiu przezabawnych memów o tym, jakie straszne jest rodzicielstwo. Co za KOSZMARNA hipokryzja.
Z opinii czytelniczek na amazon.com

Azymut

 • Autor: 

  Katie Kirby, Anna Klingofer-Szostakowska

 • Format: 

  205x144 mm

 • Ilość stron: 

  432

 • ISBN: 

  9788324076635

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022