Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788395889066
Wysyłka od: 7.99 PLN
Co znajdziesz w książce "Ruckzuck und sei klug! poziom B1"?
- Książka zawiera materiał odpowiadający poziomowi B1. Składa się z 4 obszernych rozdziałów, zawierających podrozdziały leksykalne i gramatyczne. Do każdego podrozdziału załączona jest odpowiednia baza słownictwa oraz zadania do słuchania.
- W książce znajdziesz wszystko co Ci potrzebne, żeby ubiegać się o pracę w Niemczech. Będziesz wiedział jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak napisać życiorys oraz list motywacyjny, umówić termin przez telefon, napisać ofertę pracy, a także zrozumieć treść umowy o pracę.
- Poznasz wszystkie zwroty oraz wyrażenia związane z wizytą u lekarza, będziesz umiał opisać dolegliwości, umówić się na wizytę do lekarza, wypełnić ankietę pacjenta, przeczytać i zrozumieć ulotkę załączoną do lekarstw oraz kupić odpowiednie lekarstwa w aptece.
- Będziesz potrafił wezwać służby ratunkowe w przypadku wypadku komunikacyjnego, kolizji czy zderzenia, opiszesz poprawnie zdarzenie używając odpowiednich form czasu przeszłego, zgłosisz telefoniczne szkodę oraz wypełnisz formularz szkody.
- W całej książce są gotowe zdania do zastosowania w chmurkach z cyklu: Zapamiętaj sobie oraz zwroty idiomatyczne oraz dialogi, tematycznie dobrane do rozdziału.
- W żółtych megafonach odnajdziesz porady z serii: Kreatywna gramatyka i leksyka uczy języka, czyli moje osobiste porady, jak w sposób prosty i łatwy uczyć się gramatyki.
- Będziesz potrafił odnaleźć się w Niemczech dzięki napisom i informacjom, które znajdziesz w całej książce, a które będziesz mógł wreszcie zrozumieć.
- Nauka języka to także poznawanie kultury i zwyczajów danego kraju a w książce znajdziesz mnóstwo ciekawostek o krajach niemieckojęzycznych.
- W książce znajdziesz proste objaśnienie gramatyki oraz wiele praktycznych ćwiczeń pisemnych i ustnych, a także ich poprawne rozwiązania oraz tłumaczenie na język polski.
- Książka ma przejrzysty układ i piękną oprawę graficzną, dzięki czemu korzystanie z niej jest łatwe i przyjemne.

W jaki sposób nasza książka pomoże ci w nauce?
Dzięki książce Ruckzuck und sei klug! poznasz przydatne słowa i wyrażenia, które będziesz mógł zastosować w codziennych sytuacjach. Będziesz mógł bez problemu napisać życiorys i list motywacyjny oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w trakcie ubiegania się o pracę w Niemczech, a także zrozumieć treść umowy o pracę podczas jej podpisywania. Korzystając z ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech opanujesz zakres leksykalny umożliwiający Ci umówienie się na wizytę do lekarza oraz objaśnienie mu z jakimi dolegliwościami się zmagasz a także zrozumiesz zalecenia lekarza. W przypadku wypadku komunikacyjnego będziesz wiedział jak wezwać służby ratownicze oraz jak zrelacjonować przebieg zdarzenia oraz zgłosić i opisać powstałą szkodę. Szybko opanujesz gramatykę na poziomie B1. Będziesz potrafił poprawnie używać zaimka osobowego i dzierżawczego w różnych kontekstach sytuacyjnych i już nie będziesz popełniał błędów językowych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom opanujesz język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikację na poziomie średniozaawansowanym.

Azymut

 • Autor: 

  Katarzyna Mazur

 • Format: 

  295x210 mm

 • Ilość stron: 

  256

 • ISBN: 

  9788395889066

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy