Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788395889004
Wysyłka od: 7.99 PLN
Co znajdziesz w książce "Ruckzuck und sei klug! poziom A2"?
- Książka zawiera materiał odpowiadający poziomowi A2. Składa się z 4 obszernych rozdziałów, zawierających podrozdziały leksykalne i gramatyczne. Do każdego podrozdziału załączona jest odpowiednia baza słownictwa oraz zadania do słuchania.
- W książce znajdziesz wszystko co Ci potrzebne, żeby zmówić jedzenie w restauracji. Będziesz potrafił przeczytać kartę dań, zrozumieć poszczególne składniki zawarte w potrawach, zarezerwować stolik w restauracji, zamówić sobie coś do jedzenia i picia oraz zapłacić rachunek.
- Poznasz wszystkie zwroty oraz wyrażenia związane z orientacją w mieście. Będziesz wiedzieć jak nazywają się poszczególne obiekty i jak do nich dojść. Zrozumiesz objaśnienie drogi oraz sam będziesz potrafił wskazać drogę. Zapytasz o konkretny środek lokomocji a także jak nim dojechać, by się nie zgubić.
- Będziesz potrafił odnaleźć się na dworcu kolejowym oraz lotnisku. Zapytasz o konkretne połączenie kolejowe lub lotnicze, kupisz bilet, zarezerwujesz miejscówkę, zapytasz o przesiadkę lub międzylądowanie. Będziesz wiedział jak i gdzie się odprawić na lotnisku oraz ile można i czy można zabrać bagaż podręczny.
- A w przypadku uszkodzenia lub zgubienia bagażu poznasz słownictwo dotyczące postępowania w takich nieprzyjemnych sytuacjach oraz będziesz wiedział jak wypełnić formularz zgłoszenia szkody w okienku rzeczy zagubionych i znalezionych oraz jakie są możliwości rozwiązania Twojego problemu.
- W całej książce są gotowe zdania do zastosowania w chmurkach z cyklu: Zapamiętaj sobie oraz zwroty idiomatyczne oraz dialogi, tematycznie dobrane do rozdziału.
- W żółtych megafonach odnajdziesz porady z serii: Kreatywna gramatyka i leksyka uczy języka, czyli moje osobiste porady, jak w sposób prosty i łatwy uczyć się gramatyki.
- Będziesz potrafił odnaleźć się w Niemczech dzięki napisom i informacjom, które znajdziesz w całej książce, a które będziesz mógł wreszcie zrozumieć.
- Nauka języka to także poznawanie kultury i zwyczajów danego kraju a w książce znajdziesz mnóstwo ciekawostek o krajach niemieckojęzycznych.
- W książce znajdziesz proste objaśnienie gramatyki oraz wiele praktycznych ćwiczeń pisemnych i ustnych, a także ich poprawne rozwiązania oraz tłumaczenie na język polski.
- Książka ma przejrzysty układ i piękną oprawę graficzną, dzięki czemu korzystanie z niej jest łatwe i przyjemne.

W jaki sposób nasza książka pomoże ci w nauce?
Dzięki książce Ruckzuck und sei klug! poznasz przydatne słowa i wyrażenia, które będziesz mógł zastosować w codziennych sytuacjach. Będziesz mógł bez problemu zamówić stolik i jedzenie w restauracji, zrozumieć treść karty dań oraz składu poszczególnych potraw. W przypadku podróży pociągiem bądź samolotem będziesz wiedział jak zapytać o połączenia i przesiadki oraz jak i gdzie odprawić się na lotnisku. A jak zdarzy Ci się przykre zdarzenie związane ze zgubieniem bądź uszkodzeniem bagażu, będziesz wiedział, gdzie się udać i co załatwić, by szybko rozwiązali Twój problem. Szybko opanujesz gramatykę na poziomie A2. Będziesz potrafił poprawnie używać przyimków, które łączą się z celownikiem oraz przyimków zmiennych a także zdań współrzędnie i podrzędnie złożonych w różnych kontekstach sytuacyjnych i już nie będziesz popełniał błędów językowych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom opanujesz język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikację na poziomie podstawowym.

Azymut

 • Autor: 

  Katarzyna Mazur

 • Format: 

  295x210 mm

 • Ilość stron: 

  212

 • ISBN: 

  9788395889004

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy