Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788395889028
Wysyłka od: 7.99 PLN
Co znajdziesz w książce "Ruckzuck und sei klug! poziom A1"?

- Książka zawiera materiał odpowiadający poziomowi A1. Składa się z 4 obszernych rozdziałów, zawierających podrozdziały leksykalne i gramatyczne. Do każdego podrozdziału załączona jest odpowiednia baza słownictwa oraz zadania do słuchania.
- W książce znajdziesz wszystko co Ci potrzebne, żeby zrobić zakupy w supermarkecie. Poznasz produkty spożywcze, zapytasz o konkretny produkt, o jego cenę oraz możliwość znalezienia go na półce.
- Poznasz wszystkie zwroty oraz wyrażenia związane z przedstawianiem siebie oraz innych osób, literowaniem swojego imienia i nazwiska, podawaniem podstawowych danych osobowych, numerów telefonów oraz adresów mailowych.
- Będziesz potrafił opowiedzieć o swoim przebiegu dnia, używając odpowiedniego słownictwa, czasowników nieregularnych oraz czasowników rozdzielnie złożonych a następnie zrelacjonować w czasie przeszłym Perfekt wszystkie te czynności.
- Zapytany o godzinę na ulicy, będziesz potrafił udzielić informacji oraz zapytać kogoś o godzinę. Liczenie do miliona nie będzie już stanowiło żadnego problemu a tworzenie i zadawanie pytań w wszystkich formach zostanie opanowane.
- W całej książce są gotowe zdania do zastosowania w chmurkach z cyklu: Zapamiętaj sobie oraz zwroty idiomatyczne oraz dialogi, tematycznie dobrane do rozdziału.
- W żółtych megafonach odnajdziesz porady z serii: Kreatywna gramatyka i leksyka uczy języka, czyli moje osobiste porady, jak w sposób prosty i łatwy uczyć się gramatyki.
- Będziesz potrafił odnaleźć się w Niemczech dzięki napisom i informacjom, które znajdziesz w całej książce, a które będziesz mógł wreszcie zrozumieć.
- Nauka języka to także poznawanie kultury i zwyczajów danego kraju a w książce znajdziesz mnóstwo ciekawostek o krajach niemieckojęzycznych.
- W książce znajdziesz proste objaśnienie gramatyki oraz wiele praktycznych ćwiczeń pisemnych i ustnych, a także ich poprawne rozwiązania oraz tłumaczenie na język polski.
- Dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę języka niemieckiego, dodaliśmy transkrypcję, ułatwiającą poprawną wymowę danego słowa lub wyrażenia.
- Książka ma przejrzysty układ i piękną oprawę graficzną, dzięki czemu korzystanie z niej jest łatwe i przyjemne.


W jaki sposób nasza książka pomoże ci w nauce?

Dzięki książce Ruckzuck und sei klug! poznasz przydatne słowa i wyrażenia, które będziesz mógł zastosować w codziennych sytuacjach.
Będziesz mógł bez problemu zrobić zakupy w sklepie, zrozumieć sprzedawcę oraz zapytać o konkretne produkty spożywcze i ich cenę.
W przypadku konieczności zapytania o godzinę czy też przedstawienia siebie bądź innej osoby, będziesz potrafił bez problemu użyć odpowiedniej bazy leksykalnej.
Opowiadanie o swoim przebiegu dnia i relacjonowanie wydarzeń z przeszłości nie będzie już stanowiło przeszkody, dzięki opanowanym strukturom gramatycznym czasu przeszłego Perfekt.
Szybko opanujesz gramatykę na poziomie A1. Będziesz potrafił poprawnie odmieniać czasowniki podstawowe, rozdzielnie złożone oraz modalne w różnych kontekstach sytuacyjnych i już nie będziesz popełniał błędów językowych.
Dzięki systematycznym ćwiczeniom opanujesz język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikację na poziomie podstawowym.

Azymut

 • Autor: 

  Katarzyna Mazur

 • Format: 

  295x210 mm

 • Ilość stron: 

  264

 • ISBN: 

  9788395889028

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy