Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788396151728
Wysyłka od: 7.99 PLN
Znajdziesz tu zbiór wiedzy na temat różnych metod inwestowania. Kursoksiążkę tworzyli praktycy w swoich dziedzinach. Praktycy, którzy łącznie posiadają kilkaset nieruchomości, kilkadziesiąt kilogramów metali szlachetnych, kilkanaście sztuk bitcoina (1 sztuka to ponad 250 tys złotych), kilka milionów na rynkach finansowych. Od kogo można nauczyć się więcej, jak właśnie od nich?
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że według różnych badań ponad 80% Polaków nie posiada oszczędności, nie odkłada na przyszłość, nie inwestuje? Z drugiej strony prawie nikt nie wierzy w to, że ZUS wypłaci nam emeryturę pozwalającą na godne życie.
Pytanie, czy Ty też chcesz należeć do większości społeczeństwa, które nic nie posiada, czy jednak chcesz wziąć sprawy w swoje ręce?
Pora zadbać o swoją przyszłość. Kursoksiążka "Jak mądrze inwestować, czyli 20 sposobów na Twoją emeryturę" to pozycja, która otworzy Ci oczy na nadchodzące lata.
W kursoksiążce przedstawiamy aż 20 sposobów jak odkładać i inwestować pieniądze z myślą o przyszłości, w tym również o emeryturze. W kursoksiążce wypowiedziało się aż 13 ekspertów z różnych dziedzin, którzy przedstawią Ci swoje sposoby na inwestycje.
Kursoksiążka została stworzona tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możesz zacząć od niskich i stosunkowo bezpiecznych wpłat na IKE, przez zakup kruszców, a skończyć na inwestycji większych pieniędzy w nieruchomości, akcje czy nawet kryptowaluty. Tylko od Ciebie (i Twojego wkładu pieniężnego) zależy, na co się decydujesz. Pamiętaj - jakikolwiek krok we własne inwestycje jest lepszy niż siedzenie z założonymi rękoma i czekanie na emeryturę z ZUS-u.

Azymut

 • Autor: 

  Justyna Broniecka

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  276

 • ISBN: 

  9788396151728

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy