Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788383010007
Wysyłka od: 7.99 PLN
Astrologia - nauka, która ułatwia życie

Dla wielu osób astrologia jest zagadką, tajemną wiedzą używaną wyłącznie przez ekspertów. Dzięki niej możemy poznać naszą przyszłość, cechy znaków zodiaku, stworzyć i interpretować horoskop. Czy wiesz jednak, że znajomość i stosowanie astrologii w życiu codziennym daje nam zupełnie inne podejście do świata. W całkowicie odmienny sposób postrzegamy i odczuwamy jego głębię, mamy wgląd w nasze wnętrze, widzimy potencjał oraz możliwość pracy nad swoimi wadami, ograniczeniami czy wewnętrznymi konfliktami. Niemniej jest to nauka duchowa, która może wzbogacić Twoją osobowość, jak również ułatwić rozwiązywanie i zrozumienie problemów. Sposób w jaki ją wykorzystasz zależy wyłącznie od Ciebie.

Poznaj podstawy astrologii

,,Kurs astrologii. Podręcznik do samodzielnej interpretacji horoskopu" to kompleksowy poradnik stworzony zarówno dla laików, jak i profesjonalnych astrologów. Początkującym w temacie oferuje opisy poszczególnych planet i ich cechy charakteru. Autorka zamieściła również szczegółową charakterystykę wszystkich znaków zodiaku. Wyjaśniła, jak interpretować planety w każdym z nich, oraz co o nas mówią poszczególne domy astrologiczne.

Interpretacja horoskopu

W publikacji znajdziesz podział znaków astrologicznych ze względu na ich biegunowość, jakości i żywioły. Zrozumiesz pojęcie retrogradacji planet, aspekty planet czy domy horoskopu. Stworzysz swój horoskop urodzeniowy (horoskop natalny) i nauczysz się jego interpretacji. Dowiesz się także, w jaki sposób możesz poradzić sobie z trudnymi cechami wpisanymi w Twoją własną planetarną charakterystykę. Autorka poinstruuje Cię, jak dzięki astrologii zapewnić sobie harmonię we wszystkich sferach życia - od zawodowej po uczuciową.

Astrologia - królowa nauk, która odmieni Twoje życie

Azymut

 • Autor: 

  Balbina Pędziwiatr

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  240

 • ISBN: 

  9788383010007

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy