Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5906190327529
Wysyłka od: 8.57 PLN
Prequel obsypanej nagrodami i uwielbianej przez widzów komedii Moje córki krowy. Tym razem ulubiona reżyserka Polaków Kinga Dębska zabiera widzów do czasów PRL-u i młodości swoich bohaterów.
Siostry Marta i Kasia dzielą pokój z babcią, która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą małżeńskie życie toczą ich rodzice, stale upokarzanym przez system inteligent - Tadek oraz przewodniczącą zakładowej Solidarności - Elżbieta. Wkrótce całą rodzinne czekają wielkie emocje. Wszystko zacznie się, gdy pod blokiem stanie wymarzony maluch, a Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu i zagranicznych wojaży.
Relacje rodzinne nakreślone z wielką czułością, doza przekory, porcja terapeutycznego śmiechu i wzruszeń oraz ujmująca melancholia meblościanek wszystko to w filmowej pigułce pozytywnej energii jaką jest Zupa nic.
Zupa nic została uhonorowana nagrodą publiczności i nagrodą specjalną podczas 33. PFFA 2021 w Chicago. Film został przejęty do oficjalnego konkursu podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Palm Springs w 2022 roku.

Azymut

 • Autor: 

  Kinga Dębska

 • ISBN: 

  5906190327529

 • Oprawa: 

  etui kartonowe

 • Rok wydania: 

  2022