Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788366990852
Wysyłka od: 8.57 PLN
Wiersz i opowiadanie na każdy dzień roku o miłości do samej siebie Ewy Lewandowskiej przeczytałem z wielkim zainteresowaniem oraz głębokim namysłem nad ich walorami edukacyjnymi oraz terapeutycznymi.
Książka Wiersze i opowiadania na każdy dzień roku o miłości do samej siebie zawiera 12 wierszy i tyleż opowiadań terapeutycznych przyporządkowanych do każdego miesiąca w roku oraz wiersz i opowiadanie przewodnie, które znajdują się na początku tomu.
Opowiadania są bardzo ciepłe w swojej treści, wzbudzają empatię, szacunek do samego siebie, rozwijają wyobraźnię, poszerzają zakres słownictwa czytelników, kształtują pozytywne postawy wobec innych osób i otoczenia przyrodniczo-społecznego. Posiadają wielką wartość relaksacyjną w dzisiejszym zneurotyzowanym świecie, w którym dominują pośpiech i rywalizacja.
Zaletą wierszy i opowiadań jest kształtowanie zamiłowania do czytelnictwa żywych treści, co jest takie ważne w natłoku symboliki narzucanej przez Internet i gry komputerowe. Bajki i opowiadania niepromujące rywalizacji i przemocy należy doceniać w wychowaniu jako przeciwwagę dla przekazów wyzwalających strach i agresję. Te ostatnie są bardzo popularne w mediach. Ceńmy sobie środki społecznej komunikacji, ale nie zapominajmy o przyjaźni do książki.

Azymut

 • Autor: 

  Ewa Lewandowska

 • Format: 

  235x160 mm

 • Ilość stron: 

  178

 • ISBN: 

  9788366990852

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022