Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5906190327512
Wysyłka od: 8.57 PLN
Imponujący wizualnym rozmachem, hipnotyczny i trzymający w napięciu thriller przywodzący na myśl wybitne dzieła Davida Cronenberga i Darrena Aronofsky'ego. Film zdobył liczne nagrody:ZŁOTY PAZUR ZA ODWAGĘ FORMY I TREŚCIoraz statuetkę zaNAJLEPSZY DŹWIĘKna 46. FPFF w Gdyni, Bisato d'Oro zaNAJLEPSZE ZDJĘCIAna 77. MFF w Wenecji a także wyróżnienie zaNAJLEPSZE EFEKTY SPECJALNEna 53. MFF w Sitges.
Richard mieszka w ekskluzywnym apartamencie w samym centrum Nowego Jorku. Mężczyzna jest geniuszem matematycznym i pracuje na Wall Street. Pewnego dnia udaje się na ekskluzywną imprezę firmową pełną bogatych ludzi z wyższych sfer, gdzie poznaje piękną i tajemniczą Lenę. Kobieta jeszcze nie wie, że Richard cierpi na poważne zaburzenia psychiczne, a jego zainteresowanie jej osobą balansuje na pograniczu obsesji. W przepełnionym niepokojącą atmosferą mieszkaniu samotnego mężczyzny, Lena pozna skrywany przez niego mroczny sekret.
W rolach głównych wystąpiły gwiazdy międzynarodowych hitów w tym m.in.:Beau Knapp (Super 8), Jack Kesy (Deadpool 2) i Charlotte Vega ([Rec] 3: Geneza).

Azymut

 • Autor: 

  Filip Jan Rymsza

 • ISBN: 

  5906190327512

 • Oprawa: 

  pudełko

 • Rok wydania: 

  2022