Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9781471575907
Wysyłka od: 8.57 PLN

CPE Practice Test 1-3 (New Edition) to zbiory testów przygotowanych zgodnie z obowiązującą od 2013 roku formułą egzaminu Certificate of Proficiency in English. Publikacje pozwalają zapoznać się z wszystkimi typami zadań egzaminacyjnych i pomagają rozwijać umiejętności językowe na poziomie wymaganym na egzaminie.

 

Poziom CEF: C2

 

Opis komponentów:

 

Podręcznik (Student's Book) zawiera: wstęp z informacją o strukturze poszczególnych części egzaminu, sześć kompletnych przykładowych testów do wszystkich czterech części egzaminu (Reading & Use of English, Writing, Listening, Speaking) oraz materiały wizualne do sekcji Speaking.

Do publikacji CPE Practie Tests 1 Student's Book dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach.

 

Klucz odpowiedzi (Answer Key) zawiera odpowiedzi do zadań zamkniętych i modelowe odpowiedzi do zadań otwartych z sekcji Speaking i Writing
 

Płyty CD do wykorzystania w klasie (Class Audio CDs) zawierają nagrania pozwalające na ćwiczenie i sprawdzanie umiejętności rozumienia ze słuchu w warunkach egzaminacyjnych. Oznacza to, iż na płytach CD uczący się - oprócz instrukcji do zadań - znajdą właściwe dla egzaminu przerwy i powtórzenia.

Azymut

 • Autor: 

  Bob Obee, Virginia Evans

 • Format: 

  295x210x5 mm

 • Ilość stron: 

  134

 • ISBN: 

  9781471575907

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2013