Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788386535910
Wysyłka od: 8.57 PLN
Czy kiedykolwiek zastanawiali się Państwo nad tym, czy kraj, w którym żyjemy, zapewnia swoim obywatelom wolność? Gdy w 1989 r. w symboliczny sposób skończył się w Polsce komunizm, wiele osób bezkrytycznie uznało, że teraz już żyją w wolnym kraju, nie zdając sobie sprawy i nie dopuszczając do świadomości myśli, że uwalniając się spod jednego pręgierza, automatycznie weszli pod inny. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jesteśmy wolni, należy najpierw uzmysłowić sobie, co nas zniewala.
Tym wszystkim, którzy chcą pozbyć się złudzeń, iż kraj, kontynent, planeta, na której przyszło im żyć, stwarza swoim mieszkańcom atmosferę wolność, tym wszystkim, którzy chcą wyjść z tej ułudy, że decyzje, które podejmują, są ich decyzjami, polecamy najnowszą książkę Stanisława Krajskiego
"Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii". Autor, analizując sposób dochodzenia do bogactwa, a w konsekwencji wpływania na światową politykę, takich finansowych potęg, jak rody Medyceuszy, Fuggerów czy Rothschildów, ujawnia mechanizmy rządzące światowym biznesem, który ma strategiczny wpływ na politykę poszczególnych państw. Krajski na przykładzie mechanizmów, które doprowadziły do bankructwa Grecji i poważnego kryzysu, jaki dotknął Islandię, przewiduje, iż sterowany przez obce wpływy polski rząd w najbliższej przyszłości doprowadzi w naszym kraju do podobnego scenariusza. Ponadto ocenia dotychczasową działalność Konfederacji w polskim Sejmie. Na kanwie ostatnich wydarzeń związanych z koronawirusem, wyjaśnia, jaki wpływ na opinię publiczną może mieć zbiorowa histeria wywołana pandemią i kto może zyskać na wynikającej z niej destabilizacji państw.

Azymut

 • Autor: 

  Stanisław Krajski

 • Format: 

  205x145x30 mm

 • Ilość stron: 

  408

 • ISBN: 

  9788386535910

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2020