Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702016888362
Wysyłka od: 8.57 PLN
o Zestaw LEGO(R) Creator 3 w 1 Supermotocykl (31114) zachęca, by ruszyć wyobraźnią i oddać się budowaniu. Z klocków można zbudować trzy modele -- nowoczesny motocykl, klasyczny motocykl oraz futurystyczny latający motocykl.
o Dzieci mogą urządzić wyścigi torowe z udziałem nowoczesnego lub klasycznego motocykla LEGO(R) albo zabrać futurystyczną maszynę w po = dniebny lot -- bogata wyobraźnia pozwoli wymyślić niejedną ciekawą przygodę.
o Ten motocyklowy zestaw to doskonały prezent dla dzieci od ósmego roku życia, które pasjonują się zabawkowymi motocyklami i lubią kreatywne podejście do budowania.
o Supermotocykl ma ok. 11 cm wysokości, 19 cm długości i 6 cm szerokości -- rozmiar idealny dla przenośnej zabawki, którą zabierzesz także do przyjaciół na wspólną zabawę.
o Supermotocykl ma ruchomą kierownicę, działające zawieszenie i podpórkę. Klasyczny motocykl również jest wyposażony w podpórkę, by dzieci mogły go z dumą postawić na półce.
o Ten imponujący zestaw z trzema różnymi modelami pozwala dzieciom ćwiczyć zdolności konstruktorskie i budować pojazdy, którymi będą bawić się osobno lub w połączeniu z innymi zestawami LEGO(R).  

Azymut

  • ISBN: 

    8+