Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702016616682
Wysyłka: Wysyłka gratis!
o Duża liczba minifigurek i fajne funkcje pozwolą dzieciom ponownie przeżyć wszystkie niezwykłe wydarzenia, do których doszło w domu przy Privet Drive, a także wymyślać własne niekończące się przygody ze świata Harry'ego Pottera(TM).
o W zestawie sześć minifigurek -- Harry Potter(TM), Ron Weasley(TM), Dudley Dursley, Vernon Dursley, Petunia Dursley oraz Zgredek(TM). Do tego sowa Hedwiga(TM), latający samochód z otwieranym dachem, drzwiami i klapą oraz wiele realistycznych akcesoriów.
o Zestaw LEGO(R) Harry Potter(TM) Privet Drive 4 (75968) pozwala odtworzyć mnóstwo ekscytujących scen z filmu, w tym wysypujące się z kominka listy i ucieczkę Harry'ego latającym Fordem Anglia. Dzieci mogą też zajrzeć do schowka Harry'ego pod schodami.
o Zabawkowy dom będzie wciągającą zabawką dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat. Kolekcjonerska zabawka z minifigurkami i innymi elementami z filmów o Harrym Potterze(TM) zachęca do wymyślania historii i odgrywania ról.
o Domek ma ok. 17 cm wysokości, 16 cm szerokości i 12 cm głębokości, a samochód mierzy ok. 12 cm długości. Wielkość i dbałość o detale sprawia, że będzie to nie tylko świetna zabawka, ale także prawdziwa ozdoba pomieszczenia. 

Azymut

  • ISBN: 

    8+