Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5904215276005
Wysyłka od: 8.57 PLN
Przytulanka Żubra Pompika głównego bohatera przyrodniczej serii książek Tomasza Samojlika.
Seria książek o Żubrze Pompiku liczy już prawie trzydzieści książek, z czego ponad dwadzieścia poświęconych jest Parkom Narodowym. Kolejne trzy skierowane są dla najmłodszych czytelników. Są to bowiem duże, kartonowe książki z okienkami kryjące mnóstwo niespodzianek! Pozostałe cztery ksiażki w twardych oprawach opowiadają natomiast o porach roku w świecie zwierząt i roślin.
Dwadzieścia dwa tomiki liczy obecnie seria książek dla dzieci zatytułowana Żubr Pompik. Wyprawy. Tytułowy Pompik wraz z rodziną mamą Poradą, tatą Pomrukiem i siostrą Polinką odwiedzają kolejno wszystkie polskie Parki Narodowe. Dzięki nim młodzi czytelnicy odkrywają faunę i florę charakterystyczne dla danych regionów czy miejsc.
Jest to zatem idealna propozycja dla przedszkolaków, które czeka rodzinne zwiedzanie najciekawszych zakątków Polski!
Mnóstwo przyrodniczej wiedzy, sytuacyjnego żartu, humoru w dialogach i sympatycznych ilustracji sprawiają, że po książeczki z serii Żubr Pompik sięgają chętnie nie tylko dzieci!
Urocza i mięciutka maskotka Żubr Pompik mierząca 16 cm wysokości i długości, zaprojektowana przez Tomasza Samojlika, stanowi idealne odwzorowanie postaci z książeczek, która zachwyci wszystkie maluchy!

Azymut

 • Autor: 

  Tomasz Samojlik

 • Ilość stron: 

  160x140 mm

 • ISBN: 

  5904215276005

 • Oprawa: 

  folia

 • Rok wydania: 

  2021