Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702016616613
Wysyłka od: 8.57 PLN
Płytka 32x32 wypustki to dla miłośników LEGO(R) solidna podstawa do kreatywnego budowania, inspirujący krajobraz do pomysłowej zabawy i wytrzymała platforma do wyeksponowania gotowego modelu.
Solidna, wytrzymała płytka w pięknym śnieżnobiałym kolorze ma ok. 25 cm kwadratowych powierzchni i 1024 wypustki ułożone w idealnych rzędach, które gwarantują doskonałą przyczepność wszystkich elementów LEGO(R).
Biała płytka otwiera przed dziećmi świat pełen niezwykłych możliwości. Utrzyma ona klocki pod każdym kątem (nawet do góry nogami), co pomaga w przenoszeniu i eksponowaniu modeli, a jednocześnie wciąż z łatwością można zdejmować z niej klocki.
Podaruj wielofunkcyjną płytkę budowniczemu LEGO(R) i patrz, jak powstaje nowe, niezwykłe dzieło. To świetny pomysł na prezent dla dzieci od 4 lat bez względu na to, czy są początkującymi, czy zaawansowanymi konstruktorami.
Biała płytka konstrukcyjna LEGO(R) ma ok. 25 cm kwadratowych powierzchni. Jest wystarczająco duża, by pomieścić ambitne projekty bud = owlane i obszerne kolekcje może wszystkie Twoje minifigurki? Pasuje do wszystkich zestawów konstrukcyjnych LEGO.
Płytka konstrukcyjna LEGO(R) i kreatywne budowanie nie wymagają baterii.

Azymut

  • ISBN: 

    4+