Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702016911886
Wysyłka od: 8.57 PLN
o Zestaw LEGO(R) VIDIYO(TM) Party Llama BeatBox (43105) pomoże Ci zachęcić dzieci do tworzenia własnych teledysków. Znajdziesz w nim minifigurkę lamy, akcesorium w postaci marakasów, 14 losowych BeatBitów i dwa specjalne BeatBity.
o Pobierz darmową aplikację LEGO(R) VIDIYO(TM) i zeskanuj minifigurkę oraz BeatBity z efektami specjalnymi, aby ożywić postać występującą w nakręconym przez dzieci tropikalnym teledysku w rytmach samby.
o Zeskanuj BeatBity w aplikacji, aby odblokować specjalne efekty, np. kolorowy efekt tropikalnego techno.
o Ciekawy zestaw muzyczny w sam raz dla dzieci w wieku od 7 lat. Doskonale sprawdzi się jako prezent świąteczny dla każdego dziecka, które lubi muzykę, taniec i występy.
o BeatBox ma ok. 8 cm wysokości, 7 cm długości i 9 cm szerokości.
o Model da się złożyć, więc muzyczny świat może towarzyszyć dzieciom na każdym kroku. W środku jest miejsce na zbudowaną z klocków scenę, 16 BeatBitów i marakasy lamy.
o Aplikacja LEGO(R) VIDIYO(TM) jest kompatybilna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie www.LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z Internetem dzieci powinny zapytać rodziców o zgodę.   

Azymut

  • ISBN: 

    7+