Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702017239224
Wysyłka: Wysyłka gratis!
o Budowanie własnej wersji klasycznego wozidła przegubowego Volvo A60H dostarczy dzieciom mnóstwa radości. Poza tym zabawa nie skończy się na budowaniu, bo w aplikacji LEGO(R) Technic CONTROL+ na dzieciaki czeka wiele atrakcji.
o Używając aplikacji, dzieci mogą kierować, zmieniać biegi i przechylać skrzynię modelu wozidła przegubowego Volvo 6x6 z zestawu LEGO(R) Technic (42114), a dzięki temu poznawać sekrety działania wielkich maszyn budowlanych.
o Model ma mnóstwo autentycznych detali. Aplikacja LEGO(R) Technic CONTROL+ pozwala dzieciom kierować wozidłem, brać udział w wyzwaniach oraz odblokowywać wyzwania i osiągnięcia. Do tego kryje również niedostępne gdzie indziej materiały.
o Szukasz zdalnie sterowanego modelu wywrotki? Dzięki modelowi Volvo z zestawu LEGO(R) Technic Twoja zabawa zyska nowy wymiar -- pojazd jest sterowany przez aplikację i doskonale nadaje się na prezent urodzinowy dla małych fanów budowania w wieku od 11 lat.
o Model ciężarówki Volvo mierzy ok. 20 cm wysokości, 60 cm długości i 20 cm szerokości, więc świetnie nadaje się do wymyślania historii z placu budowy. Klocki z tego zestawu można łączyć z innymi zestawami konstrukcyjnymi, by zabawa była jeszcze ciekawsza.

Azymut

  • ISBN: 

    11+