Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788379718627
Wysyłka od: 8.57 PLN

Ta wspaniała książka proponuje dzieciom i ich rodzicom fantastyczną zabawę i doskonałą pomoc w prawidłowym rozwoju maluchów. Zaprasza do gimnastyki palców, czyli ćwiczeń, które rozwijają sprawność rączek dziecka, trenują jego motorykę małą, a tym samym dają impuls do rozwoju mowy. Oznacza to, że gimnastyka palców to kompleksowe ćwiczenia rozwojowe, które maluch pokocha i będzie chciał powtarzać wiele, wiele razy.

W książce znajdziemy aż 36 pomysłów na paluszkowe treningi i 8 praktycznych szablonów, które ułatwią tworzenie prac. Okazuje się, że małe rączki z pomocą rodzica bez problemu wykonają kurczątko, wieloryba, zebrę, gąsienicę i wiele innych wesołych zwierzątek. Będą tworzyć arcydzieła w kaszy mannie, nawlekać na tasiemkę koraliki i rysować bańkami mydlanymi. Ale zabawa!

Jesteście gotowi?! Zaproście swoje maluchy do wesołej zabawy. Będzie to nie tylko wspaniały czas bliskości, ale także skuteczny trening, który ułatwi waszemu dziecku prawidłowy i szybki rozwój!

Paluszkowe ćwiczenia czekają na małe rączki!

Odbiorcy:

- rodzice, którzy chcą zadbać o całościowy rozwój swoich dzieci;

- nauczyciele żłobków i przedszkoli, którzy znajdą w tej książce cenną pomoc dydaktyczną.

Dlaczego warto nabyć tę książkę:

- zawiera aż 36 propozycji zabaw, a każda z nich jest skutecznym treningiem małego dziecka - ćwiczy jego rączki, rozwija motorykę małą i ma korzystny wpływ na rozwój mowy;

- zaprasza te najmłodsze i te nieco starsze dzieci do twórczej zabawy.

Azymut

 • Autor: 

  Natalya Chub

 • Format: 

  280x210x10 mm

 • Ilość stron: 

  96

 • ISBN: 

  9788379718627

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2018