Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788381441223
Wysyłka od: 8.57 PLN

Kult świętych i błogosławionych polega na wchodzeniu w modlitewną relację z nimi, a za ich pośrednictwem w relację z Panem Bogiem. Mamy prawo oczekiwać, że ci, których losy Opatrzność złączyła z polską ziemią, przez co stali się naszymi opiekunami, patronami i przewodnikami w wierze, będą szczególnie o nas pamiętali, wstawiając się za nami w niebie. Prośmy ich, aby opiekowali się naszymi bliskimi, wspierali nasze starania o lepsze życie i o realizację naszego dążenia do bycia świętymi.

W modlitewniku ,,Święci naszej wolności" znajdziemy wiele modlitw za przyczyną polskich świętych i błogosławionych, a także daty ich wspomnień liturgicznych. Zamieściliśmy ponadto wizerunki postaci, a także modlitwy, w tym litanie za ich przyczyną, pomagające lepiej wyrazić nasze dziękczynienia, prośby oraz intencje.

 

Odbiorcy:

- ceniący prawdę o świętych obcowaniu

- starający się o intensywną relację z Panem Bogiem

- pragnący ożywić swoje życie wewnętrzne

 

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

Modlitewnik ukazuje czterdziestu trzech polskich świętych i błogosławionych. Ich wizerunki, daty wspomnień liturgicznych, litanie i inne modlitwy do Pana Boga, zanoszone za ich pośrednictwem we wszelkich intencjach.

Publikacja opatrzona jest Imprimatur kieleckiej kurii metropolitalnej.

Azymut

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Format: 

  158x115x10 mm

 • Ilość stron: 

  160

 • ISBN: 

  9788381441223

 • Oprawa: 

  twarda

 • Rok wydania: 

  2018