Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702016899856
Wysyłka od: 8.57 PLN
o Fani serialu ,,Star Wars: The Mandalorian" i dzieci lubiące kreatywne wyzwania będą się świetnie bawić, składając z klocków figurki Dziecka i Mandalorianina w wersji LEGO(R) BrickHeadz(TM) (75317), które dzięki licznym realistycznym detalom mogą być ozdobą każdej kolekcji.
o Figurka Mandalorianina do zbudowania z klocków LEGO(R) przywoła wspomnienia najlepszych scen z serialu ,,Star Wars: The Mandalorian". Zestaw zawiera kultowe uzbrojenie tego wojownika -- przypinany na plecach karabin blasterowy i pistolet.
o Maluchom z pewnością spodoba się figurka Dziecka do zbudowania, która dzięki ruchomym uszom może przybierać różne wyrazy twarzy i podróżuje w wózku ,,lewitującym" na przezroczystym elemencie LEGO(R). Oba modele do zbudowania mają podstawki, na których można je wyeksponować.
o Ta licząca 295 elementów zabawka LEGO(R) BrickHeadz(TM) z postaciami z serii Star Wars(TM) do zbudowania może być świetnym prezentem na święta lub z innej okazji dla każdego fana serialu ,,Star Wars: The Mandalorian" i innych konstruktorów LEGO w wieku od 10 lat.
o Figurka Mandalorianina oraz model Dziecka w latającym wózku mają po ok. 8 cm wysokości -- nie są zbyt duże, ale z pewnością nie pozostaną niezauważone.

Azymut

  • ISBN: 

    10+