Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702016912944
Wysyłka od: 8.57 PLN
o LEGO(R) Harry Potter(TM) Chwile z Hogwartu(TM): zajęcia z eliksirów (76383) to książka z klocków, która kryje w sobie miejsce znane z filmów o Harrym Potterze -- loch w Hogwarcie, gdzie odbywają się lekcje eliksirów.
o W zestawie minifigurki Draco Malfoya(TM), Seamusa Finnigana i profesora Snape'a(TM), a także księga eliksirów, tablica, fotel, stół, tajna komnata i tło przedstawiające loch.
o Otwórz okładkę, by natychmiast znaleźć się na lekcji eliksirów u profesora Snape'a. Są tam przybory do ćwiczeń oraz sekretna komnata, którą trzeba zbadać!
o Zestaw dla czarownic i czarodziejów w wieku od 8 lat, którzy szukają nowych przygód w uniwersum Harry'ego Pottera(TM).
o Magiczny zestaw Chwile z Hogwartu(TM) ma ok. 12 cm wysokości, 8 cm szerokości i 4 cm głębokości, więc dzieci łatwo wezmą go ze sobą tam, gdzie chcą się bawić, albo postawią na półce wśród książek.
o Zawiera realistyczne akcesoria: łyżkę, nóż, kubek, doniczkę oraz fioletowy eliksir. Są tam także elementy scenerii lochu, które dzieci pamiętają z filmów o Harrym Potterze(TM).
o Seria obejmuje całą kolekcję takich magicznych zestawów, a każdy z nich przedstawia inną salę lekcyjną w Hogwarcie(TM). Można je połączyć, tworząc jedyną w swoim rodzaju 360-stopniową przestrzeń do zabawy.  

Azymut

  • ISBN: 

    8+