Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702016617993
Wysyłka: Wysyłka gratis!
o Dzięki zestawowi LEGO(R) City Baza badaczy oceanu (60265) dzieci mogą dać nurka do świata wyobrażonych przygód. Jest w nim wszystko, co potrzebne do ciekawej i satysfakcjonującej zabawy.
o Co jest w pudełku? Zabawkowa baza odkrywców z możliwością wymiany modułu mieszkalnego i badawczego, a także dokująca łódź podwodna, dron, figurki rekina i płaszczki oraz pięć minifigurek badaczy!
o W bazie badaczy oceanu LEGO(R) City dzieci znajdą wymienne moduły mieszkalny i naukowy, dokującą łódź podwodną z ruchomymi ramionami badawczymi, kręcącą się śrubą i otwieranym kokpitem, w którym można posadzić dwie minifigurki.
o Szukasz fajnych zabawek dla dzieci od 6 lat? Zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla miłośników serii LEGO(R) City oraz dzieci uwielbiających zabawę w odgrywanie ról. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.
o Gotowa baza ma ok. 20 cm wysokości, 27 cm szerokości i 15 cm głębokości, a wymiary drona to ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości oraz 3 cm szerokości.
o Czy produkt wymaga baterii? Nie! Siłą napędową tej zabawki konstrukcyjnej jest nieograniczona wyobraźnia małych dzieci. Wystarczy otworzyć torebki z klockami LEGO(R) i natychmiast brać się do zabawy! 

Azymut

  • ISBN: 

    6+