Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5702016617771
Wysyłka od: 8.57 PLN
o Zestaw policyjny LEGO(R) City (60243) zawiera zabawkowy helikopter z silnym magnesem do podnoszenia magnetycznych przedmiotów, takich jak ciężarówka złodziejaszków! Świetna zabawka dla dzieci zainteresowanych emocjonującymi pościgami samochodowymi.
o W komplecie bohater serialu LEGO(R) City Sam Grizzled, kierowca quada, złodziejaszek Snake Rattler i jego wspólniczka, zabawkowy helikopter z magnesem do podnoszenia, ciężarówka złoczyńców oraz motocykl -- wszystko, czego potrzeba do zabawy!
o Młodzi stróżowie prawa mogą podnieść i przenieść ciężarówkę złodziejaszków, zaczepiając magnes zwisający z helikoptera do skradzio = nego sejfu znajdującego się z tyłu ciężarówki. W helikopterze zmieszczą się też wszystkie cztery minifigurki.
o Szukasz fajnych zabawek dla dzieci od 5 lat? Ten zestaw sprawdzi się jako prezent dla miłośników serii LEGO(R) City oraz dzieci uwielbiających pełną akcji zabawę w odgrywanie ról. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.
o Helikopter Sama Grizzleda po zbudowaniu ma ok. 11 cm wysokości, 30 cm długości i 26 cm szerokości, a ciężarówka Snake'a Rattlera -- ok. 5 cm wysokości, 10 cm długości i 5 cm szerokości. 

Azymut

  • ISBN: 

    5+