Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788395864957
Wysyłka od: 7.99 PLN
Pieniądze. Seks. Porozumienie.
Zastanawiasz się, jak twój związek wypada na tle innych?
Ta książka jest dla ciebie.
Kiedy bizneswoman Chrisanna Northrup zaczęła czuć znużenie w małżeństwie, postanowiła sprawdzić, jak jest u innych par i jak inni widzą to, co jej i mężowi w życiu intymnym wydaje się normalne. Northrup zaprosiła do współpracy dwoje czołowych amerykańskich socjologów, którzy przebadali ponad 10 000 osób z całego świata, zadając najbardziej osobiste pytania. Badacze otrzymali pełen obraz życia współczesnych par, od komunikacji w związku przez satysfakcję w sypialni i wierność po podział finansów.
Uwzględniając wiele zmiennych - wiek i płeć, różnice rasowe i geograficzne oraz preferencje seksualne - autorzy wyciągnęli ciekawe wnioski, udzielając odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
Jak upływ czasu zmienia namiętność w związku? Jakie są potrzeby seksualne par? Co wywołuje konflikty w małżeństwie? Które nawyki doprowadzają partnerów do szału? I jak na tym tle wypadają pary gejowskie i biseksualne?
Ale Czy to normalne? Seks, związki i statystyka to nie tylko podpatrywanie intymnych szczegółów z sypialni współczesnych par. To również praktyczny poradnik z zadaniami i ćwiczeniami który pozwoli zerwać z rutyną w związku, przerwie cykl rozczarowań i zapewni satysfakcjonujące i szczęśliwe życie.
Bo zawsze może być jeszcze lepiej.
Książka zawiera także wiele nieoczywistych odkryć, takich jak najpopularniejsze pozycje seksualne, średnią liczbę pocałunków czy typowe kłamstwa serwowane drugiej połowie. I to wszystko dotyczy zarówno par szczęśliwych, jak i tych, które za takie się nie uważają. Książka została wysoko oceniona przez czytelników i trafiła na listę bestsellerów "The New York Times".

Azymut

 • Autor: 

  Chrisanna Northrup, Pepper Schwartz, James Witte

 • Format: 

  22x145 mm

 • Ilość stron: 

  310

 • ISBN: 

  9788395864957

 • Oprawa: 

  twarda

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy