Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788366751118
Wysyłka od: 7.99 PLN
Język niemiecki w pracy to opracowanie to opracowanie skierowane do osób, którym znajomość języka niemieckiego jest potrzebna podczas wykonywania obowiązków zawodowych.
Publikację kierujemy przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Opracowanie będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka niemieckiego jest pomocna w pracy w Polsce.
W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy.
W książce zamieszczono rozdziały pozwalające przyswoić słownictwo związane z różnorodnymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, praca w kuchni, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze.
Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę nie związaną bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np.: podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne.
W książce omówiono również najważniejsze cechy języka niemieckiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne.
Na dołączonej płycie znajdują się nagrania słów, zwrotów i rozmówek w języku polskim i niemieckim.
Płyta zawiera ponad 3 godziny nagrań w formacie mp3.

Azymut

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Format: 

  147x115x10 mm

 • Ilość stron: 

  222

 • ISBN: 

  9788366751118

 • Rok wydania: 

  broszurowa

Polecamy