Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788366494855
Wysyłka od: 7.99 PLN

Zbuduj swoje finansowe mięśnie z pomocą ulubionego trenera finansowego Ameryki!

Jeśli chcesz zmienić swoje wydatki w jędrny budżet, a liche konto w banku w napakowany pieniędzmi bankomat, zapraszam Cię do programu! Jest tylko jeden pewny sposób na to, by utrzymać swoje finanse w dobrej kondycji, a jest nim Całkowita Przemiana Finansowa. Zetknąłeś się już zapewne z wieloma szalonymi pomysłami na szybkie wzbogacenie się, z chwilowymi modami na finansowe diety, po których w głowie masz mnóstwo szalonych pomysłów... Twój portfel nadal świeci pustkami?

Jeśli masz dość kłamstw i fałszywych obietnic, przeczytaj tę książkę - to najprostszy, najbardziej bezpośredni plan gry, dzięki któremu całkowicie zmienisz swoje nawyki dotyczące pieniędzy. Ponadto opiera się on na wynikach, a nie wymysłach z kosmosu.


Dzięki Całkowitej Przemianie Finansowej będziesz mógł:

 • stworzyć niezawodny plan spłaty wszystkich swoich długów - tych za samochód, dom itp.;
 • poznać 10 najgroźniejszych mitów dotyczących pieniędzy (które cię niszczą!);
 • szybko zgromadzić duże oszczędności na nagłe wypadki i emeryturę.

Ta książka pokazuje, jak zasady oszczędzania i inwestowania wprowadzić w czyn.

Codziennie będziesz ćwiczył swoją finansową siłę i szybko uwolnisz się od zmartwień, stresu i długów - a to jest piękne uczucie. Całkowita Przemiana Finansowa - z ponadczasową mądrością, świeżym spojrzeniem i nowymi materiałami - jest finansowym ćwiczeniem, które daje gwarancję, że zobaczysz efekty.

Dave Ramsey - głos, któremu Ameryka ufa w kwestii pieniędzy i biznesu, jest ekspertem od zarządzania pieniędzmi i ogromnie popularną osobowością radiową. To autor czterech książek, które znalazły się na liście bestsellerów ,,New York Timesa": Financial Peace, More Than Enough, Całkowita przemiana finansowa, Dzieci mądre finansowo i EntreLeadership. Jego programu radiowego każdego tygodnia słuchają miliony ludzi w całych Stanach Zjednoczonych. Miliony rodzin zyskały na uczestnictwie w zajęciach Uniwersytetu Finansowego Pokoju oraz wielu z licznych konferencji, na których Dave przemawia.


Azymut

 • Autor: 

  Dave Ramsey

 • Format: 

  230x155x18 mm

 • Ilość stron: 

  280

 • ISBN: 

  9788366494855

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy