Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788382191905
Wysyłka od: 7.99 PLN


Dwóch braci. Jedna kobieta. Miłość. Nienawiść. Pożądanie i zdrada.

Podczas imprezy w jednym ze szczecińskich klubów, Nikola poznaje tajemniczego bruneta, dla którego momentalnie traci głowę. I choć nie zna jego imienia i nie wie, skąd pochodzi, nie ma to dla niej żadnego znaczenia - liczy się tylko niesamowity seks, który ich połączył. Oboje obiecują sobie, że jeżeli jeszcze kiedykolwiek się spotkają, powtórzą tę upojną noc. Cztery lata później Nikola układa sobie życie z nowym mężczyzną, którego wkrótce ma poślubić. Szczęśliwie zakochana, nie podejrzewa, że przeszłość upomni się o nią i zniweczy wszystkie jej plany... Co się wydarzy, gdy owładnięty zazdrością dawny kochanek postanowi ponownie ją zdobyć? Czy umowa, którą z nim niegdyś zawarła, pomoże jej podjąć słuszną decyzję czy tylko skomplikuje całą sytuację?

- Może zawrzyjmy małą umowę?
- Umowę? - Spojrzałam na niego zaciekawiona, ściskając jednocześnie uda. - Jaką umowę?
- Jeżeli jeszcze kiedyś się spotkamy... - zaczął. Opuścił spodnie i bokserki, po czym zbliżył się do mnie z gołym kutasem. - Powtórzymy to.
Przez chwilę milczałam, zastanawiając się nad odpowiedzią. Jego propozycja brzmiała dość kusząco i prawie się na nią zgodziłam.
- Załóżmy, że faktycznie tak będzie i za kilka lat znów na siebie wpadniemy - prychnęłam, rozkładając przed nim nogi, bo widziałam, że był gotowy. - To co, jeżeli będę miała jakiegoś faceta bądź ty będziesz miał jakąś kobietę?
- Wtedy, aniołku - znów znalazł się we mnie. - I tak znajdę drogę do twojej cipki. Masz moje słowo.


Azymut

 • Autor: 

  Kamila Andrzejak-Wasilewska

 • Format: 

  210x130 mm

 • Ilość stron: 

  496

 • ISBN: 

  9788382191905

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy