Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788382191707
Wysyłka od: 7.99 PLN
Opowieść o prawdziwej miłości, która gotowa jest stawić czoła wszelkim przeciwnościom.
Czasem jedno przypadkowe spotkanie wystarczy, by zmienić całe życie Kiedy przetną się drogi Scotta, początkującego pisarza, i Eliota, skrzypka, który właśnie postanowił zakończyć swoją karierę, ich losy zostaną ze sobą na zawsze połączone. Przyjaźń i miłość, jakiej doświadczają, wydaje się niezniszczalna. Ale czy w życiu jest coś naprawdę niezniszczalnego?
Bohaterowie udadzą się w podróż w miejsca znane a jeszcze nieodwiedzone, i to odmieni ich spojrzenia na świat, a także pozwoli zrozumieć ludzi wokół nich. Doświadczą namiętności, bezsilności, braterstwa, dumy i tęsknoty, ale przede wszystkim nauczą się żyć mimo łez, krzyków i ciszy.
Niektórzy, których nazywamy pełnoletnimi, wcale nie są dojrzali stwierdził Scott. Jest wielu ludzi płytkich, egoistycznych
Egoizm jest zły? Mówisz o tym tak pejoratywnie, a wydaje mi się, że to właśnie dzięki niemu jesteśmy ludźmi. Okazujemy emocje, możemy martwić się o innych, ale dopiero kiedy potrafimy pogodzić ze sobą dobro reszty i nasze własne, jesteśmy naprawdę dojrzali. Myślę, że najszczerszy altruizm może być gorszy od egoizmu Świat nie jest dla ludzi, którzy są po prostu bezinteresowni.

Azymut

 • Autor: 

  Zuzanna Śliwińska

 • Format: 

  210x130 mm

 • Ilość stron: 

  382

 • ISBN: 

  9788382191707

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy