Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788386007714
Wysyłka od: 7.99 PLN
Niniejsza książka, zawierająca sześć zestawów testów, powstała z myślą o licealistach przygotowujących się do egzaminów z fizyki, zarówno maturalnych jak i wstępnych na studia wyższe.
Każdy zestaw sprawdza wiedzę i umiejętności jakie uczniowie powinni nabyć w trakcie nauki w szkole średniej. Zestawy zadań przeznaczone są również dla tych uczniów, którzy chcieliby powtórzyć, uzupełnić i sprawdzić swoją wiedzę przed egzaminem, sprawdzianem lub klasówką.
Zestawy zadań zostały opracowane pod kątem nowego egzaminu maturalnego z fizyki. Każdy blok ćwiczeń składa się z trzech części, wyodrębnionych jako poziom podstawowy, poziom rozszerzony i zadania złożone. Część pierwsza (poziom podstawowy) to 24 testy - zadania zamknięte. W części drugiej (poziom rozszerzony) do rozwiąznia jest 9 zadań o charakterze otwartym, bez proponowanych odpowiedzi. Na część trzecią (zadania złożone) składają się trzy, których celem jest sprawdzenie umiejętności wykorzystywania informacji (w postaci tekstu, tabel, wykresów), ich przetwarzania, wyciągania wniosków oraz stosowania metod badawczych.
Celem niniejszego zbioru nie jest tylko przedstawienie kilku zestawów egzamninacyjnych, ściśle odpowiadających założeniom nowej matury, lecz również pomoc uczniom w przygotowaniu się do każdego egzaminu.

Azymut

 • Autor: 

  Anna Kaczmarek, Rochowicz Krzysztof

 • Format: 

  235x165x10 mm

 • Ilość stron: 

  169

 • ISBN: 

  9788386007714

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2002

Polecamy