Wczytuję dane...
Waga: 0.368 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788360740057
Wysyłka od: 8.57 PLN
Świadomość istnienia innej kobiety w życiu Ogiwary doprowadza Fujii do szału. Ona, on i ta trzecia, która nie tylko wie o wszystkim, ale również pracuje w tym samym zespole.
Na domiar złego w firmie rozpoczęło się przygotowywanie wielkiego projektu dla bardzo wymagającego klienta. Rywalizacja wewnątrz firmy nie wpływa dobrze na kontakty międzyludzkie. Małe zespoły konkurują ze sobą, każdy chce wygrać, więc walka jest zacięta. Do grupy, w której pracuje Fujii, dołączają dwie znane osobistości Koda Etsuro oraz Sahara Toru.
Okazuje się też, że nie tylko Minami ma skomplikowane życie. Watanabe z pozoru wyglądająca na beztroską osobę oraz obdarzona dużym dystansem do życia Yugi również borykają się z problemami osobistymi.

Po sukcesie w Japonii, seria zyskała przychylność także czytelników i krytyków w Polsce. Świadczą o tym liczne, pochlebne recenzje prasowe.

Suppli jest komiksem skierowanym do dorosłych czytelników, w szczególności do osób w przedziale wiekowym 20-35 lat, aktywnych zawodowo. Porusza problemy życia i pracy we współczesnej Japonii. Dzięki Mari Okazaki czytelnicy mogą poznać jak wygląda robienie kariery „po japońsku” i przekonać się, że wbrew pozorom życie korporacyjne jest bardzo podobne, bez względu na szerokość geograficzną. Główna bohaterka serii Minami Fujii pracuje w agencji reklamowej. Jest młoda, kreatywna, goni za sukcesem w pracy, jednak w życiu osobistym nie radzi już sobie tak dobrze. Tak jak większość zapracowanych ludzi na całym świecie ma problemy z ułożeniem sobie życia osobistego. Dobrze zna smak rozgoryczenia czy samotności.

Patronat medialny: Eesensja, Gazeta Studencka, Gildia.pl, Radio Kampus, Wirtualna Polska.

Azymut

 • Autor: 

  Okazaki Mari

 • Format: 

  15.0x20.9

 • ISBN: 

  9788360740057

 • Objętość: 

  224

 • Oprawa: 

  Kartonowa Foliowana

 • Rok wydania: 

  2021

 • Tematyka: 

  Komiks

 • Wydanie: 

  1