Wczytuję dane...

Podręczniki dla nauczycieli. Pomoce dydaktyczne

Najlepsza księgarnia internetowa dla nauczycieli


Super Książka to księgarnia internetowa oferująca szeroki wybór materiałów szkolnych dla nauczycieli. Dzięki nim mogą oni w sposób prawidłowy prowadzić zajęcia z dziećmi i młodzieżą. W naszej księgarni kupicie Państwo różnego rodzaju podręczniki i ćwiczenia – zarówno te nowe, jak i używane.


Swoim klientom oferujemy pomoce dydaktyczne dla nauczycieli pracujących w placówkach różnego szczebla. Super Książka ma wiele przydatnych materiałów dla osób zajmujących się najmłodszymi dziećmi. Nauczyciele przedszkoli mogą wyposażyć się u nas w różnego typu gry i zabawy, które mogą wykorzystać do edukowania dzieci. Oferujemy oczywiście również wiele pomocy dydaktycznych do nauki uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W ofercie Super Książki dostępne są różnego rodzaju materiały logopedyczne, które w przyjemny dla dziecka sposób pomogą mu w wyeliminowaniu wad wymowy.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo także programy multimedialne, które pomogą w prawidłowym zaplanowaniu pracy z dziećmi wykazującymi problemy związane z dyskalkulią czy dysleksją. Na stronie naszej księgarni dostępne są również materiały dla nauczycieli zajmujących się nauczaniem dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.


Jeśli w naszej ofercie nie ma interesującej Państwa pozycji, zapraszamy do kontaktu. Możecie się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo – postaramy się sprowadzić potrzebne Wam materiały. Super Książka zaprasza na zakupy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów