Wczytuję dane...
O nas

Księgarnia superksiazka.pl  – Twoje źródło ciekawych książek

Jesteśmy księgarnią internetową działającą na rynku antykwarycznym i księgarskim od 2003 roku. Na początku naszej działalności prowadziliśmy skup i sprzedaż książek w stacjonarnych antykwariatach. Teraz, za pośrednictwem naszej strony superksiazka.pl, oferujemy skup książek klientom z niemal każdej miejscowości.

Jako księgarnia internetowa naukowa podręczniki to jeden z głównych filarów naszego działania. Posiadamy te zarówno do gimnazjum, jak i szkoły średniej. Nasze zbiory stanowią również bardzo rzadkie pozycje akademickie, które mogą zainteresować wykładowców i studentów przygotowujących się do sesji lub obrony pracy dyplomowej. Już nie musisz dalej szukać księgarni internetowej dla nauczycieli, z ćwiczeniami i podręcznikami do gimnazjum – właśnie ją znalazłeś.

Nasze książki wpisują się w wiele różnych dziedzin. Stanowimy księgarnię internetową ekonomiczną, ale fantastyka czy informatyka również nie są nam obce. Co więcej, w zasobach superksiazki.pl znaleźć można nie tylko wspomniane już podręczniki i książki – jesteśmy znani także jako księgarnia internetowa z czasopismami. To jednak tylko część szerokiego asortymentu, którym dysponujemy – sprawdź sam!

W opinii naszych klientów jesteśmy tanią księgarnią internetową. Chcemy, aby dosłownie każdy miał możliwość poznania i obcowania z najlepszą literaturą, dlatego wychodzimy z założenia, że cena nie może stanowić ku temu przeszkody. Początkowe opłaty za nasze pozycje są naprawdę atrakcyjne, ale żeby jeszcze bardziej zachęcić do czytania, w naszej e-księgarni internetowej bardzo często jest organizowana wyprzedaż.

 Dlaczego więc powinieneś się zdecydować właśnie na nas?

 

  • - 19-letnie doświadczenie w branży,
  • - Otwartość na działanie w e-commerce,
  • - Gwarancja zainteresowania każdą książką,
  • - Szeroki asortyment pozycji z różnych dziedzin,
  • - Konkurencyjne ceny (nawet z wysyłką)
  • - Częste promocje i wyprzedaże.

 

Jeżeli potrzebujesz księgarni internetowej z podręcznikami, prasą, trudno dostępnymi książkami lub bestsellerami – zapraszamy do kontaktu z nami. Bardzo chętnie także rzucimy okiem na Twoje zbiory – na ten temat dowiesz się więcej w zakładce Skup książek.