Wczytuję dane...
Waga: 0.505 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788381161732
Wysyłka od: 6.99 PLN
Błyskotliwy horror, stanowiący połączenie klimatu niesamowitości z okultystyczną tajemnicą z przeszłości
Ktokolwiek się tutaj urodzi, musi już tu pozostać do śmierci. Ktokolwiek się tu przeprowadzi, nigdy już tego miejsca nie opuści. Witamy w Black Spring, malowniczym miasteczku w dolinie rzeki Hudson, prześladowanym przez wiedźmę z Black Rock, kobietę, która żyła w siedemnastym wieku i której usta oraz oczy są zaszyte. Milcząca, krąży po ulicach miasta i kiedy chce, wchodzi do domów, które sama sobie wybiera. Nocami bez końca wystaje przy dziecięcych łóżkach. Wszyscy wiedzą, że jeśli kiedykolwiek otworzy oczy, konsekwencje mogą być straszliwe…
Dorośli obywatele Black Spring dobrowolnie nałożyli na siebie kwarantannę, używają najnowocześniejszych technik, żeby nie dopuścić do ujawnienia klątwy, ciążącej nad miastem. Ale sfrustrowani taką sytuacją nastoletni chłopcy postanawiają złamać rygorystyczne zasady życia w Black Spring i sprzeciwić się bezustannej udręce. Jednak ich sprzeciw wkrótce pogrąży miasto w spirali średniowiecznych praktyk z zamierzchłej przeszłości…
„To jest totalnie, błyskotliwie oryginalna książka”.
Stephen King
„HEX przyprawia o gęsią skórkę, wciąga od pierwszych stron i jest niezwykle oryginalny. To jeden z najlepszych horrorów 2016 roku”.
George R.R. Martin
„HEX jest reminiscencją najlepszych powieści Stephena Kinga; nie potrafię sformułować większej pochwały. To książka mrożąca krew w żyłach, poruszająca i… głęboka”.
John Connolly
„Jedna z najoryginalniejszych, najinteligentniejszych i najbardziej przerażających powieści, które zostaną opublikowane w XXI wieku!”
„New York Journal of Books”
„HEX wynosi gatunek literacki, jakim jest horror, na nowy poziom.”.
Sarah Lotz

Azymut

 • Autor: 

  Olde-Heuvelt Thomas

 • Format: 

  14.6x21.6

 • ISBN: 

  9788381161732

 • Objętość: 

  438

 • Oprawa: 

  Miękka ze skrzydełkami

 • Rok wydania: 

  2017

 • Tematyka: 

  Horror Groza

 • Wydanie: 

  1