Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Wysyłka od: 6.99 PLN

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 

Przyjdź i mnie zabij
Gary Lasch, cieszący się powszechnym szacunkiem lekarz z małego miasteczka, zginął we własnym domu od ciosu brązowym posążkiem. Zwłoki znaleziono na parterze, na piętrze zaś, w łóżku zbroczonym krwią denata, leżała jego żona. Sprawa wydawała się bardzo prosta, tym bardziej gdy wyszło na jaw, że Lasch zdradzał młodą żonę. Zabójstwo w afekcie - to najłagodniejsze orzeczenie sądu, na jakie mogła liczyć aresztowana wdowa.
Kiedy Molly Lasch po sześciu latach wyszła z więzienia, natychmiast rozpoczęła poszukiwania prawdziwego zabójcy męża. Pragnąc dowieść swojej niewinności, nawet się nie spostrzegła, kiedy stała się zagrożeniem dla ludzi, którym bardzo zależało, by niektóre szczegóły życia doktora Gary'ego Lascha na zawsze pozostały tajemnicą.

Strefa wyłączona
Sean Riever, pilot RAF-u, i Jame Clark, jego nawigator, przybywają na Wyspy Fanklandzkie, z nadzieją, że okres ich służby minie spokojnie. Wkrótce jednak ginie bez wieści okręt podwodny Królewskiej Marynarki Wojennej, a argentyńskie myśliwce zaczynają naruszać Brytyjską Strefę Wyłączoną, co rodzi podejrzenia, że pokój na Wyspach jest ponownie zagrożony.

Skandal
Zamieszana w wielki, rozdmuchany przez media skandal piosenkarka szuka schronienia w zaciszu rodzinnego miasteczka. Okazuje się jednak, że i tam trudno się ukryć. Wydawca lokalnej gazety dowiaduje się o powrocie Lily Blake. Czy dziennikarz okaże się jej wrogiem, czy też sprzymierzeńcem, dzięki któremu odzyska honor? 

Polowanie na borsuka
Podczas napadu rabunkowego na kasyno ginie policjant. Wszystkie służby pustnnego regionu Utah zostają postawione w stan pogotowia. Kim byli bandyci? Jak to możliwe, że znikneli bez śladu? Czy klucz do tajemnicy kryje się w starej indiańskiej legendzie? Jeśli tak, to nikt nie rozwikła zagadki lepiej niż dwaj funkcjonariusze Policji Plemiennej Nawaho - emerytowany porucznik Joe Leaphorn i jego podopieczny Jim Chee.

książka

 • Autor: 

  Tony Hillerman, Mary Higgins Clark, Barbara Delinsky, John Nichol

 • Wydawnictwo: 

  Readers Digest

 • Rok wydania: 

  Warszawa 2001

 • ISBN: 

  83-88243-24-1

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Ilość stron: 

  574

 • Waga: 

  0,55

 • Stan: 

  Dostateczny

 • Informacje dodatkowe: 

  Zawiera dedykacje.