Wczytuję dane...
Waga: 0.68 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 9788373612396
Wysyłka od: 6.99 PLN

Prawdopodobnie największą zaletą WWW jest to, że nie trzeba prowadzić wielkiego przedsiębiorstwa, aby udostępniać informacje i produkty czytelnikom i klientom na całym świecie. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i chęć uczenia się. Skoro czytasz te słowa, prawdopodobnie i Ty chciałbyś zaistnieć w Sieci. Pytanie brzmi: od czego zacząć?

W internecie można znaleźć samouczki, instrukcje, mnóstwo przykładów i darmowych narzędzi mających ułatwić publikowanie na WWW. Jest też wiele innych książek na ten temat. Przewaga książki "HTML i XHTML dla każdego" bierze się z faktu, że wszystkie materiały są dostępne w jednym miejscu: informacje potrzebne do opanowania języka HTML, umieszczania stron na serwerze, tworzenia grafiki na potrzeby WWW i utrzymywania funkcjonalności i sprawności swojej witryny. Znajdziesz tu podpowiedzi, sugestie i przykłady pokazujące, jak projektować całościową strukturę witryny, a nie tylko układ słów na pojedynczych stronach. Ta książka nie uczy jak stworzyć serwis WWW -- ona uczy jak stworzyć dobrą i nieprzeciętną stronę internetową.
Książka opisuje między innymi:

Podstawową strukturę strony WWW
Tworzenie łączy pomiędzy stronami
Formatowanie tekstu za pomocą HTML-a i CSS
Użycie tabel, projektowanie formularzy
Grafikę i multimedia na stronach WWW
Podstawy języków JavaScript i DHTML
Publikowanie witryny na serwerze

Książka nie koncentruje się na konkretnej platformie systemowej. Zawarte w niej informacje zachowują swoją przydatność niezależnie od tego, czy używa się komputera PC i systemu Windows, Macintosha, którejś z odmian Uniksa, czy też jeszcze innego systemu. Uzyskaną tu wiedzę będzie można stosować do rozwijania swoich stron WWW przy użyciu dowolnie wybranego systemu.

książka

 • Autor: 

  Laura Lemay

 • Wydawnictwo: 

  Helion

 • Rok wydania: 

  2004

 • ISBN: 

  83-7361-239-4

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Ilość stron: 

  460

 • Waga: 

  0,68

 • Stan: 

  Dobry