Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.69 PLN
Twórz niezawodny kod!
Idealny kod, pokryty w pełni testami, to marzenie każdego dewelopera. Niestety, marzenia zazwyczaj rozmijają się z rzeczywistością. Codzienność większości programistów to nieczytelny kod i brak testów. Są to doskonałe warunki do powstawania błędów, często bardzo trudnych do wykrycia. Czy jest sposób, żeby wybrnąć z tego ślepego zaułka? Czy są techniki pozwalające tworzyć przejrzysty kod, którego zmiana nie będzie sprawiała trudności?

Oczywiście, że tak - wykorzystaj TDD (ang. Test Driven Development). Programowanie sterowane testami można sprowadzić do prostej zasady: w pierwszej kolejności napisz test, a następnie kod, który ma być testowany. Kent Beck w swojej książce zaprezentuje Ci w praktyce podejście TDD i pokaże, jak wdrożyć jego zasady w codziennej pracy. Zapoznaj się z licznymi przykładami zastosowania tej metody, przydatnymi poradami i najlepszymi wzorcami. To doskonały początek, żeby wdrożyć TDD w Twoim projekcie. Dowiedz się, jak tworzyć idealny kod!

Dzięki tej książce:

poznasz technikę programowania sterowanego testami
stworzysz czytelny kod, doskonale pokryty testami
nie będziesz się bał dokonywać zmian w Twoim kodzie
Twój kod osiągnie nowe standardy jakości
Twoja przepustka do świata idealnego kodu!
O autorze
Kent Beck jest wybitnym autorytetem w dziedzinie programowania, twórcą metodologii programowania ekstremalnego i jednym z sygnatariuszy Manifestu agile.

Azymut

 • Autor: 

  Beck Kent

 • ISBN: 

  9788328365728

 • Objętość: 

  232

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2020

 • Tematyka: 

  Informatyka