Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 5.89 PLN
Jest to najnowsze wydanie popularnego repetytorium do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Książka ta jest kolejną pozycją z serii Jak zdać maturę z matematyki?, która jest jedną z najczęściej wybieranych książek, zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, w przygotowaniach przedmaturalnych.
Obecne wydanie z września 2016 roku jest najlepiej dostosowanym do aktualnie obowiązujących wymogów matury. Jest to najbardziej aktualna pozycja na rynku uwzględniająca ostatnie matury i propozycje zadań CKE, w tym m.in. matury z czerwca i maja 2016 roku.
To repetytorium pozwala powtórzyć i przyswoić pełen zakres materiału obowiązującego na nowej maturze na poziomie rozszerzonym! Nowe wydanie zostało rozszerzone o nowe zadania i zawiera aż 685 zadań, czyli o 169 zadań więcej niż poprzednie, w tym 424 zadania rozwiązane "krok po kroku".
INNOWACYJNY SYSTEM POWTÓREK - Książka składa się z 11 działów i zawiera 424 zadania omówione "krok po kroku" i ułożone parami. Pierwsze jest zadaniem do analizy, w którym należy przeanalizować poszczególne czynności i etapy rozwiązania. Drugie zadanie jest zadaniem sprawdzającym czyli podobnym do zadania pierwszego, ale uczeń wykonuje je już samodzielnie, a następnie sprawdza swoje rozwiązanie. Kolejnym momentem utrwalenia sposobu rozwiązywania zadań są podsumowania po każdym dziale zawierające zadania ze wszystkich poprzednich działów. Jest to innowacyjne podejście, które jest zastosowane tylko w serii książek Jak zdać maturę z matematyki? i przynosi ogromne efekty, jeżeli tylko uczeń kieruje się wskazówkami wskazanymi przez autora. Potwierdzają to już tysiące maturzystów.
ZADANIA KODOWANE - Na nowej maturze został wprowadzony nowy rodzaj zadań - "Zadania Kodowane", który wielu uczniom sprawia problemy, ponieważ nie jest oceniany sposób rozwiązania zadania, a ostateczny wynik i jego poprawna interpretacja. Najnowsze wydanie książki zawiera również zadania kodowane, co pozwala na oswojenie się ucznia z nowym rodzajem zadań i utrwaleniem schematu ich rozwiązywania.
Dlaczego jest wyjątkowa? W skrócie:
WYDANIE ZAKTUALIZOWANE w oparciu o najnowsze wytyczne CKE
WSZYSTKIE NAJWAŻNIESZJE ZAGADNIENIA MATURALNE, czyli wzory, definicje, twierdzenia z przykładami.
WSKAZÓWKI I KOMENTARZE, które tłumaczą zadania krok po kroku jak najlepszy korepetytor.
685 ZADAŃ w tym 424 zadań rozwiązanych krok po kroku, 261 zadań w podsumowaniach
ZADANIA Z DOWODAMI, szczegółowo omówione i wyjaśnione.
POWTÓRKI I PODSUMOWANIA, które systematycznie porządkują wiedzę
11 PODSUMOWAŃ dostępnych również w wersji on-line, która umożliwia Maturzyście rozwiązanie, sprawdzenie i obliczenie wyniku poprzez specjalną aplikację.

Azymut

 • Autor: 

  Dariusz Kulma

 • Format: 

  21x30 cm

 • Ilość stron: 

  366

 • ISBN: 

  9788363975265

 • Oprawa: 

  : broszurowa

 • Rok wydania: 

  2016