Wczytuję dane...

Prezenty z pieluch

Tort z pieluch jest najlepszym pomysłem na baby shower

Jak często zdarza Ci się wybierać na spotkanie z okazji narodzin i nie masz pojęcia, co wybrać na prezent? Nie ważne czy wybierasz się do rodziny, znajomych, sąsiadów czy też znajomego z pracy. Zawsze jest ten sam dylemat. Szukasz czegoś ładnego, atrakcyjnego i oryginalnego, a zarazem praktycznego. Idealnym rozwiązaniem będzie nasz tort z pieluch, w całości do wykorzystania dla rodziców i maluszka.

Niezapomniany prezent. Zaskocz wszystkich tortem z... pieluch!

Wybór prezentu, który będzie przydatny dla rodziców i ucieszy malucha, nie jest łatwy. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że świeżo upieczeni lub przyszli rodzice otrzymują zwykle sporo podarunków, trudno zatem nie powielać pomysłów. Prezenty z pieluch można jednak wręczać w każdej ilości, bez obaw, że pozostaną niewykorzystane! Pieluszek nigdy zbyt wiele i taki prezent bez wątpienia okaże się przydatny. Torty z pieluch to doskonały prezent dla przyszłych rodziców, ale także dla dziecka. Pluszak dołączony do naszych prezentów będzie ozdobą dziecięcego pokoju i ucieszy malucha, gdy ten trochę podrośnie. 

Stwórz swój własny prezent z pieluch

Tort z pieluszek to wspaniały i oryginalny prezent na różne okazje dla naszych najmłodszych i ich rodziców. Różne wzory i układy dostępne na naszych aukcjach dają Ci pełną swobodę wybory. Zdecyduj jaką zabawkę i dodatki chcesz mieć na torcie. Wszystkie torty są zapakowane w celofan i ozdobione kokardą - gotowe prezent! Na życzenie możemy dołączyć bilecik z imieniem dziecka i dedykacją. Zaufało nam w przeciągu paru lat już tysiące klientów, ale nadal tort z pieluch będzie dużą niespodzianką dla obdarowanych.

Każdy tort powstaje na Twoje zamówienie - nie mamy gotowych na półce

Wszystkie nasze torty są tworzone ręcznie wyłącznie z nowych produktów - możesz je wszystkie śmiało wykorzystać do pielęgnacji i zabawy z maluszkiem. Każda sztuka powstaje w naszej pracowni w higienicznych warunkach dopiero po pojawieniu się zamówienia. Nie mamy gotowych, ułożonych tortów na półce, które są tylko pakowane w momencie sprzedaży. Daj to gwarancję, że wybrany prezent dotrze do Ciebie najpóźniej w 24 godziny od jego ułożenia. Jest to ważne ze względu na "wysychanie" pieluszek. Nawet jeżeli podarujesz tort z pieluch po 1, 2 tygodniach od zamówienia, wszystkie jego składniki będą nadal pachnące "nowością".

Niestety nie znaleziono takiego produktu!

Informacje superksiazka.pl Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając  zaawansowanych filtrów.