Menu
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Skup płyt DVD i CD

Rozszerzając działalność naszego sklepu, chcemy uprzejmie poinformować, że prowadzimy także płyt DVD

Na pewno każdy posiada filmy lub albumy, których treść zna na pamięć i nie odczuwa już potrzeby ich kolejnego obejrzenia lub odsłuchania. Oferujemy genialne wyjście z tej sytuacji! Odwiedź nasz skup DVD ze swoimi płytami i dokonaj korzystnej transakcji. Wiele osób może skorzystać na Twojej wymianie, a Ty otrzymasz gotówkę. Wszystkich zainteresowanych przekazaniem swoich starych płyt do skupu, zapraszamy do kontaktu. Zabierz swoje płyty DVD - skup SuperKsiążki.pl już czeka!

To coś więcej niż skup filmów! Jesteś zainteresowany? Sprawdź poniżej jak nam sprzedać swoje płyty.

Na wszystkie pytania odpowiemy również telefonicznie - 536574415.

 

1. Na adres skup@superksiazka.pl prześlij zbiorowe zdjęcia oferowanych płyt, a w treści wiadomości wpisz swoje miasto i numer do kontaktu telefonicznego.

Skup płyt DVD Superksiazka.pl

2. W przeciągu 2-3 dni odpisujemy z propozycją cenową (o ile jesteśmy zainteresowani zakupem).

3. Jeżeli nasza wycena zostaje zaakceptowana, ustalamy formę odbioru. Możliwy jest odbiór osobisty przez naszego pracownika lub przez zamówionego dla państwa kuriera (decydują względy logistyczne). W każdym przypadku odbiór lub wysyłka jest na nasz koszt.

4. Jeżeli odbiór będzie realizowany poprzez kuriera, to płyty należy spakować, a następnie przesłać następujące informacje:

- adres i sugerowany termin odbioru paczki/paczek;

- wymiary i wagi paczek (pojedyncza sztuka maksymalnie do 30 kg wagi);

- nr konta do wpłaty ustalonej kwoty.

5. W wiadomości zwrotnej prześlemy list nadawczy oraz umowę kupna-sprzedaży w formacie PDF. Wydrukowany list nadawczy oddajemy z paczkami kurierowi, a wypełnioną umowę dołączamy do płyt.

6. Po dotarciu paczek do nas (99% przesyłek dociera w kolejnym dniu roboczym) i zweryfikowaniu zawartości wykonujemy przelew na wskazane konto. Wysyłamy również wiadomość z potwierdzeniem odbioru paczki i wysłania przelewu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl